Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionSa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve?

more_horiz
Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve????

me falni se une po hap tema kot m'kot dhe nuk di nese ekzistojne apo jo...

Ju bejne pershtypje fjalet e tjerve dhe sa rendsi kan??...nese po, ne cfare menyre veproni????

descriptionRe: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve?

more_horiz
"0" % = Pa vlere!

descriptionRe: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve?

more_horiz
Per mua opinioni i te tjereve s'ka rendesi fare

descriptionRe: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve?

more_horiz
Varet. Ka ca qe kur me mbajne neper goje pa lidhje e quaj kompliment. U dukem e rendesishme me nje fjale.

descriptionRe: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve?

more_horiz
Per mua opinioni i te tjereve s'ka rendesi fare

descriptionRe: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve?

more_horiz
Tani as dua tja di se ca mendojne te tjeret

descriptionSa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve?

more_horiz
Ky eshte nje sforcim i madh per ne dhe kerkon kulture dhe civilizim

descriptionRe: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve?

more_horiz
Nuk me intereson opinioni qe kan te tjeret per mua

descriptionRe: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve?

more_horiz
Dikur merzitesha shum, kurse sot nuk merzitem e aq shum Smile 
Kot nuk thon qeni qe ec karvani te ec perpara

descriptionRe: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve?

more_horiz
qente le te lehin karvani shkon perpara motoja e kryeministrit tone

descriptionRe: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi