Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Mesazhi juaj i pare dhe i fundit ..

Share

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 15th January 2008, 01:03

Mesazhi juaj i pare dhe i fundit ..

Kush nga antaret ju ka sjell mesazhin tuaj tpare dhe tfundit.. ne Pm?

spo pyes se cfare tha se e di qe sdo tregoniShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 17th January 2008, 13:18

plak une sme shkrun kushShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th February 2008, 23:32

Mua s'me shkruan njeri..... as qe me flasin me goje..Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 5th February 2008, 23:34

mos genje Jo une te kam shkrujtShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th February 2008, 23:36

sheet sekret EmbarassedShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 11th February 2008, 00:31

Po ti qenke bere expert pm mor cun.UrimeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 11th February 2008, 17:19

hahaha,virusiShiko profilin e anėtarit


avatar

Posted prej 17th February 2016, 22:51

mesazhin e pare se mbaj mend te fundit andiShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 11th June 2016, 12:26

se maj mend,te fundit nga albo PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd January 2017, 10:50

Nje sms urimi nga dikush.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd January 2017, 15:04

Nje sms nga nje person i forumit.Shiko profilin e anėtarit


#12

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi