Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
FRAZA DASHURIE

Share

Shko tek faqja : 1, 2  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 30th January 2008, 15:50

Kudo qe shkoj,veq per ty mendoj,mendoj ne zemer te kam dhe kurr nuk te harroj!!!

Ne rruget ejetes ti do te ecesh,ndoshta shum femra ti do te prekesh,nga ato shum puthje,ledhatime ...por te asnjera sdo ta gjesh dashurin time!!!
SHkronjat fillojn me ABC,numrat fillojn me 123,notat fillojn me DO RE MI.ndersa dashuria fillon me MUA DHE TY!!!!

THone qe engjulli me njeriun nuk takohen kurre,se njeri eshte ne qiell,etjetri ne toke..Por un nga ky rregull bera perjashtim se pas ca kohesh do te bashkohem me engjullin tim.....!!!

TI je frymemarrja ime pa te cilen smund te jetoj dot,ti je arsyeja qe mi mbush syt me lot,ti je zhgenjimi qe mi hedh endrrat ne lum,TI JE IVETMI QE TE DUAA SHUUUMM...!!!!!TE DUA PA DITUR SI ,KUR,DHE NGA,....TE DUA PA PARAGJYKIME DHE MENDJEMADHESI,KESHTU TE DUA SEPSE NUK MUNDEM TE TE DUA NDRYSHE !!!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 30th January 2008, 16:43

Elma shum t`mira bree super aaaaShiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 30th January 2008, 17:48

NATėN ETėRė SU BėRA REHAT;DOLA E Tė PRITA TE LISI PLAK!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 30th January 2008, 23:12

dite e nate ,per ty mendoj ,nga zemra kurr,sun te largoje .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 24th February 2008, 14:03

TE DUA TE DUA SMUNDEM ET HARRUAR..Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 25th February 2008, 15:15

Tė dua,por edhe mė duaj
pse kur tė takoj,mė bėnė pėr tė huaj?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th March 2016, 08:58

Kam nje trup e kam nje zemer
kam nje shpirt e kam nje emer.
Kam tri fjal e kam dy sy
"Shkurt e shqip:-"Te dua ty"Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th March 2016, 08:58

Qielli esht xheloz
e ka vetem shi
Se kam nje engjell qe se ka aiShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 22nd March 2016, 22:06

Nuk ekzistojnė ndarje pėrfundimtare derisa ka njė kujtim....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 23rd March 2016, 07:51

Kete sms nese me don e lexon
Nese sme don nuk e lexon
Nese e fsheh me dashuron
Nese e fshin vuan per mua
Nese ma kthen nuk munesh pa mua
Ēka do te besh???Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 23rd March 2016, 07:51

Qesh me Dashurine ai qe nuk ka qene kurre i brengosur prej saj...
Ne dashuri teper nuk eshte Mjaft....
Xhelozia lind me dashurine po nuk vdes gjithmone bashke me te...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 23rd March 2016, 07:51

. Askush nuk mund tė mos e pėlqej erėn e trėndafilit pėr arsye se ai ka gjemba dhe nuk mohohet bukuria e tij pėr shkak se shpohemi nga gjembat e tij.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 23rd March 2016, 07:52

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 23rd March 2016, 07:52

Dashuria lind nga besimi,jeton nga shpresa por vdes nga meshira.....
Dashuria e vertete eshte si zane,shume flasin rreth saj,dhe shume pak e kane pare ate....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 23rd March 2016, 07:52

Dashuria esht si nje pishine e madhe me uje, ku te gjith bien dhe mbyten, ndersa mua per fat' me rreshkiti vetem pak kemba.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 23rd March 2016, 07:53

Dashuria eshte gezimi per tu bere dy.
Dashuria eshte frika per tu bere tre.
Dashuria eshte tmerri per te ngelur nje.
Dashuria eshte dobesia fizike e shpirtit
Dashuria eshte poezia e ndjenjaveDashuria nuk ka te beje me ate cfare ti pret te marresh, ajo ka te bej me ate qe ti do te japesh- e cila eshte gjithcka


Dashuria eshte cmenduria e nje njeriu per aq kohe sa e jeton
dashuria s'eshte egoiste
menyra me e mire per te dashuruar eshte te dashurosh sikur s'ke qene lenduar asnjehereKur je i trishtuar shih ne syte e atij qe dashuron dhe ne ato sy do te gjesh forcen per te buzeqeshurNdoshta eshte budallallek te qash per dike, por eshte e mrekullueshme te mendosh qe lotet mund te thone ate qe fjalet s'e thone dot kurreKurre mos ji i friksuar ti thuash dikujt qe e do, ata mund te ta thyejne zemren, por ti mund te thyesh te tyren nqs nuk ja thuaj

Dashuria ben boten te rrotullohet ose e thene ndryshe
Love makes the world go around
Gold makes the world go around tooShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 23rd March 2016, 07:53

Kur njeriu dashuron nuk ka frike...Miqesia e vertete nuk e njeh ziline dhe dashuria e vertete nuk i njeh nazet...Qesh me Dashurine ai qe nuk ka qene kurre i brengosur prej saj...Ne dashuri teper nuk eshte Mjaft....Xhelozia lind me dashurine po nuk vdes gjithmone bashke me te...Ne rini jetojme qe te dashurojme ne pleqeri dashurojme qe te jetojme...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 23rd March 2016, 07:54

1:Dashuria eshte nje Keshtjelle me mure te larta, qe ka vetem nje porte.Kur futesh ne te kjo dere mbyllet per te mos u hapur me kurre, dhe per te te lene ne gjelberimin e pafund te kopshteve te keshtjelles
2:Dashuri ashte qe te ben te dashurosh
3:Dashuria eshte qe te ben te gezosh,
4:Dashuria eshte qe te ben te vajtosh
5:Dashuria eshte lumturi kur e ke prane
6:Dashuria eshte sherim kur ke doktorrin ose doktorreshen afer.
7:Dashuria eshte semundje dhe iluzion kur je larg.
8:Dashuria eshte vuajtje kur je i sinqerte."
9:Dashuria ta djeg zemren si zjarri drute.
10:Dashuria eshte verbim kur vendoset para arsyes."
11:Dashuria eshte shurdhim kur te largon nga njerzit e tjere.
12:Dashuria eshte memece kur nuk ke fantazi."
13:Dashuria eshte e shkurter kur dashurohesh mbas te bukures.
14:Dashuria eshte roberi kur dashurohesh ndaj pasurise.
15:Dashuria eshte liri dhe lumturi kur dashurohesh me njeriun e mire.
16:Dashuria qendron ne zemer prandaj sduhet te zgjedhi vetem me sy.
17:Sakrifica ,sinqeriteti ,fantazia, arsyeja ,xhelozia dhe besimi ..... jane velat e dashurise pa to ajo humbet ne detin e trazuar te jetes komplekse
18:Dashuria eshte celsi prej floriri qe hap dyerte e lumturise.
19:Shoqeria perfundon ne dashuri ndonjehere, dashuria ne shoqeri ? Kurre
20:Ne qofte se e do dike lere te lire, nqs ai vjen tek ty, eshte i joti, nqs nuk vjen, ska qene, dhe nuk do te jete i joti asnjehere.
21:Gezimi eshte rrjeta e dashurise qe ze shume shpirtra
22:DASHURIA ESHTE HUMNER QE PO RE STE GJENDEN ME AS KOCKAT
23:DASHURIA ESHTE SEMUNDJE E PASHERUESHMEShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 23rd March 2016, 07:54

Sikur dashuria te ishte nje lule e vetme ne mes te oqeanit,te gjithe te rinjte do te kishin mesuar notin.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 23rd March 2016, 07:54

Kur dashuria don te flase,mendja duhet te hesht...

Gjuha e dashurise eshte tek syte...

Dashuria ne sy lind,ne sy jeton,ne sy vdes..

Eshte kenaqesi e madhe te dashurosh,edhe pse nuk ndihesh i dashuruar..Shiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi