Forumi Zeri YT! » Art, Kulturė dhe Tradita » Trevat shqiptare »
shqiptare ne maqedoni

Share

avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 14th February 2016, 18:24

shqiptare   ne  maqedoni   une  do   jme  perfaqesoj  ne  kete  forum  per   shqiptareShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 14th February 2016, 18:35

Pershendetje per shqiptaret e Maqedonise..Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 14th February 2016, 21:13

pershendetje      nga  tetova  ju  pergezoj   per  kete  forum    shum  te  mire  zeri  i   atedhutShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 14th February 2016, 21:26

Pershendetje legjendaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 15th February 2016, 15:53

une  do  jem    sherrbim    te  forum   gjithmonShiko profilin e anėtarit


#6

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi