Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionCfare mendoni per telenovelat turke?

more_horiz
Nje pjese te madhe te kohes ne tv kemi vetem telenovela dhe ato kryesisht turke keshtu qe me shkoj ne mendje tu pyes se cfare mendoni per to.

Cfare mendoni per telenovelat turke?

descriptionRe: Cfare mendoni per telenovelat turke?

more_horiz
disa qe une kam pare me kan pelqyer ,kan interes ti shohesh mirpo shumica e tyre perfundojne edhe keq kjo me ben te rripak larg prej tyre ...

descriptionRe: Cfare mendoni per telenovelat turke?

more_horiz
po   mua  me  pelqen   shum   seriale  me  fal

descriptionRe: Cfare mendoni per telenovelat turke?

more_horiz
i adhuroj me then te drejten

descriptionRe: Cfare mendoni per telenovelat turke?

more_horiz
te terheqin shume ama fundi eshte i keq

descriptionRe: Cfare mendoni per telenovelat turke?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi