Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


FRAZA DASHURIE

Share

descriptionRe: FRAZA DASHURIE

more_horiz
Dashuria e vërtetë është kur zemra dhe mendja jote thonë të njëjten gjë

descriptionRe: FRAZA DASHURIE

more_horiz
Sytë kanë një alfabet të tyrin. Flasin në distancë dhe shkruajnë faqe të tëra për dashurinë, por dinë edhe të të lëndojnë me një përplasje indiferente qerpikësh.

descriptionRe: FRAZA DASHURIE

more_horiz
Vetëm një gjë është më e bukur se të shikosh yjet në një natë të bukur, është ndjenja kur ti i ngul sytë e tu mbi të miat....
[You must be registered and logged in to see this image.]

descriptionRe: FRAZA DASHURIE

more_horiz
Fati ynë është i shkruar në heshtje, faqe pas faqeje. Ne thjesht firmosim në to duke jetuar....

descriptionRe: FRAZA DASHURIE

more_horiz
Dashuria eshte dhe mbetet poezia me e persosur e natyres!Eshte mekat qe lulezon vetem njehere ,si edhe disa lule te rralla!

descriptionRe: FRAZA DASHURIE

more_horiz
Nuk mund ta mbyll zemren ne nje zarf'

[You must be registered and logged in to see this image.]

descriptionRe: FRAZA DASHURIE

more_horiz
Kur nje vajze i thote nje djali te degjoje nje kenge, eshte sepse vargjet e kenges jane ato fjale qe ajo ka frike ti shpreh......

descriptionRe: FRAZA DASHURIE

more_horiz
Mos i beso atij qe te thote ' TE DUA ', por atij qe te shikon drejt e ne sy edhe hesht.
Jim Morrison

descriptionRe: FRAZA DASHURIE

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi