Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
FRAZA DASHURIE

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 23rd March 2016, 07:54

Dashuria e vėrtetė ėshtė kur zemra dhe mendja jote thonė tė njėjten gjėShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 3rd April 2016, 21:41

Sytė kanė njė alfabet tė tyrin. Flasin nė distancė dhe shkruajnė faqe tė tėra pėr dashurinė, por dinė edhe tė tė lėndojnė me njė pėrplasje indiferente qerpikėsh.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th April 2016, 08:16

Vetėm njė gjė ėshtė mė e bukur se tė shikosh yjet nė njė natė tė bukur, ėshtė ndjenja kur ti i ngul sytė e tu mbi tė miat....
[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 17th May 2016, 22:33

Fati ynė ėshtė i shkruar nė heshtje, faqe pas faqeje. Ne thjesht firmosim nė to duke jetuar....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar
Anėtar

Posted prej 17th May 2016, 23:36

Dashuria eshte dhe mbetet poezia me e persosur e natyres!Eshte mekat qe lulezon vetem njehere ,si edhe disa lule te rralla!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 17th May 2016, 23:54

*
POPULAR

Nuk mund ta mbyll zemren ne nje zarf'

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 1st June 2016, 10:48

Kur nje vajze i thote nje djali te degjoje nje kenge, eshte sepse vargjet e kenges jane ato fjale qe ajo ka frike ti shpreh......Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 1st June 2016, 10:48

Mos i beso atij qe te thote ' TE DUA ', por atij qe te shikon drejt e ne sy edhe hesht.
Jim MorrisonShiko profilin e anėtarit


#29

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 2 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi