Sic e dime ne shqiptaret jemi shperndare ne te gjithe boten,shume prej nesh kane ikur ne moshe te vogel, disa adoleshente dhe te tjere ne moshe te madhe.
Do doja ne kete teme te vendosnim foto nga vendin te cilin e kujtojme me nostalgji.
Vendin te cilin kemi kaluar momentet me te bukura te rinise,femijerise,etc.

[You must be registered and logged in to see this image.]