Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionImazhi i shqiperise ne bote....???

more_horiz
Imazhi i shqiperise ne bote....???

prsh te gjitheve....
po e hap kete teme me synimin qe te pasqyrojme brenda mundesive tona cili eshte imazhi i vertete i shqiperise dhe shqiptareve ne bote?
besoj se secili prej nesh mund te thote dicka qofte ata qe jane ne shqiperi apo jashte saj, pasi qe edhe ata qe jetojne ne shqiperi jane te mirinformuar per aktualitetin e perditshem,,,,,
pyetja eshte e thjeshte por interpretimi duket mjaft i veshtire....
ja nje shembull,,,,

a e njohin shqiperine dhe shqiptaret?
si na njohin ?
a na paragjykojne?
a na mbeshtesin?
po ne cbejme per te percjell imazhin e shqiperise ne bote?!

descriptionRe: Imazhi i shqiperise ne bote....???

more_horiz
Mendimi im eshte se imazhi yne jashte eshte negativ dhe ne te gjithe duhet te mendojme rruget dhe mjetet si ta ndryshojme kete imazh.

descriptionRe: Imazhi i shqiperise ne bote....???

more_horiz
Ti Shqipëri më jep nder, më jep emrin Shqipëtar!

descriptionRe: Imazhi i shqiperise ne bote....???

more_horiz
ktu ne greqi ende na shohin si vend qei perketbotes se trete ,sepse kemi lene nje imazh qe len shum per te deshiruar

descriptionRe: Imazhi i shqiperise ne bote....???

more_horiz
Nshum vende te botes na Shohin si Barbar ;(

descriptionRe: Imazhi i shqiperise ne bote....???

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi