Forumi Zeri YT! » ZėriYT! Forum » Tė ndihmojmė njėri-tjetrin »
Ju lutem mund te me thote dikush pse nuk kam mesazhet private

#1

ergita

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 22nd February 2016, 23:34

Ju lutem mund te me thote dikush pse nuk i kam  mesazhet private?

#2

epanjohura

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 22nd February 2016, 23:42

Si po mendon ,,nuk i kam mp-t? Nuk keni opc. ?Edituar pėr herė tė fundit nga epanjohura nė 22nd February 2016, 23:46, edituar 1 herė gjithsej

#3

ergita

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 22nd February 2016, 23:45

Arrij vetem te mar mesazhet dhe nuk mund te dergoj epanjohura

#4

epanjohura

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 22nd February 2016, 23:53

Hahaha e dashur largoje doren mos po ua ndal ajo dore ( shaka) shif tek paneli mos keni bere ndonje gabim....
Tani po kontrolloj edhe une....

#5

Admin Online

avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 22nd February 2016, 23:55

Duhet te plotesosh nje nr te caktuar te postimeve qe te aktivizohen PM Ergita.
Me pak mundim do te aktivizohen.http://www.zeriyt.net/


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi