Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » ♬ Muzika »
Kėnga qė po dėgjoj....

Share

Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 23rd February 2016, 14:54Shiko profilin e anėtaritFillestar
Fillestar

Posted prej 23rd February 2016, 15:15

*
POPULARShiko profilin e anėtarit


avatar

Posted prej 23rd February 2016, 17:04Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 23rd February 2016, 22:50Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 23rd February 2016, 22:59Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 23rd February 2016, 23:04Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 23rd February 2016, 23:11Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 23rd February 2016, 23:13Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 23rd February 2016, 23:20

Si te sjell dhe une kenge nga youtube keshtu si ju?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 23rd February 2016, 23:28

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:Si te sjell dhe une kenge nga youtube keshtu si ju?
zgjidh kengen ne you tube ,kopjo linkun eja tek tema e kenges dhe aty ku postojme ka nje opsion te youtube ,hidhe linkun aty dhe me pas kliko ok pastaj sendShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 23rd February 2016, 23:36

Flm.Marino...Ishit me i shpejt....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 23rd February 2016, 23:42Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 23rd February 2016, 23:46Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 23rd February 2016, 23:47

Faleminderit per ndihmen e solla si ju dhe uneShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 23rd February 2016, 23:49Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 23rd February 2016, 23:58Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 24th February 2016, 00:00Shiko profilin e anėtarit


avatar

Posted prej 24th February 2016, 16:14Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 24th February 2016, 16:37Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 24th February 2016, 21:56Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 17)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi