Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Kënga që po dëgjoj....

Share

descriptionKënga që po dëgjoj....

more_horiz

descriptionRe: Kënga që po dëgjoj....

more_horiz

descriptionRe: Kënga që po dëgjoj....

more_horiz

descriptionRe: Kënga që po dëgjoj....

more_horiz

descriptionRe: Kënga që po dëgjoj....

more_horiz

descriptionRe: Kënga që po dëgjoj....

more_horiz

descriptionRe: Kënga që po dëgjoj....

more_horiz

descriptionRe: Kënga që po dëgjoj....

more_horiz

descriptionRe: Kënga që po dëgjoj....

more_horiz
Si te sjell dhe une kenge nga youtube keshtu si ju?

descriptionRe: Kënga që po dëgjoj....

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
Si te sjell dhe une kenge nga youtube keshtu si ju?

zgjidh kengen ne you tube ,kopjo linkun eja tek tema e kenges dhe aty ku postojme ka nje opsion te youtube ,hidhe linkun aty dhe me pas kliko ok pastaj send

descriptionRe: Kënga që po dëgjoj....

more_horiz
Flm.Marino...Ishit me i shpejt....

descriptionRe: Kënga që po dëgjoj....

more_horiz

descriptionRe: Kënga që po dëgjoj....

more_horiz

descriptionRe: Kënga që po dëgjoj....

more_horiz
Faleminderit per ndihmen e solla si ju dhe une

descriptionRe: Kënga që po dëgjoj....

more_horiz

descriptionRe: Kënga që po dëgjoj....

more_horiz

descriptionRe: Kënga që po dëgjoj....

more_horiz

descriptionRe: Kënga që po dëgjoj....

more_horiz

descriptionRe: Kënga që po dëgjoj....

more_horiz

descriptionRe: Kënga që po dëgjoj....

more_horiz

descriptionRe: Kënga që po dëgjoj....

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi