Forumi Zeri YT! » Shkencat sociale » Filozofi dhe Psikologji »
Thėnia e ditės!

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 7th April 2016, 11:10

Ti nuk e di se ajo ekziston,momentin qe e kupton ekzistencen e saj vlera e gjithe saj ka ikur per te mos u kthyer me....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th April 2016, 12:58

Kur diamantit nuk i gjeten asnje defekt.
Than Se Shkelqimi tij te vret Syt SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th April 2016, 16:54

*
POPULAR

Nėse ju urreni njė person, ju urreni diēka tek ai qė ėshtė pjesė e juaja. Ajo ēka nuk ėshtė pjesė e jona, nuk na shqetėson....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 8th April 2016, 21:35

Eshte e dyshimte ndershmeria e atij qe thote se s’ka njeri te ndershem ne boteShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th April 2016, 21:41

Kur te vdes mos m'u afro pran,Ti do lotosh ,e une....une nuk do t'mundem te t'i fshij lotet....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th April 2016, 22:27

Te te duan apo te te kene frikeShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 12th April 2016, 22:44

*
POPULAR

Nėse dikush ka fuqinė tė tė ndryshojė humorin…atėherė ėshtė vėrtetė i rėndėsishėm.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th April 2016, 17:57

Jemi lindur per tperfunduar bashk SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th April 2016, 20:14

Sa here shoh sidomos personat qe merren me bamiresi dhe keto fondacione fitimprurese , me falni fitim marese dhe pakez dhenese , me vjen te lyp edhe uneShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 15th April 2016, 14:04

Eshte bukur te qeshesh perpara personave qe te kane inat....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 15th April 2016, 16:41

Magji...femra eshte magji,brilante, e si e till duhet te shkelqej...edhe nese arsye te fort nuk e ka...
Femrat jane diamant...dashuria brenda shpirtit i ndihmon te shkelqej....
E zemra ime eshte perplot me TYShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 16th April 2016, 10:27

Se do me hyje ne zemer
kurre se mendova.
Te njoha thjesht me emer
dhe emrin s'ta harrova.
S'e di sa te dua, s'e di sa me do,
s'e di sa me njeh mua, s'e di sa te njoh,
s'di asgje per ty, asgje s'dua te di,
te dua sic te shoh, te dua sic te njoh... te dua se je ti!!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 16th April 2016, 18:52

*
POPULAR

“Edhe perandorėt mė tė mėdhenj e kishin kuptuar, se pushtimi i zemrave ėshtė mė i vėshtirė se ai i kėshtjellave”Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 17th April 2016, 07:55

Ndonjeher kam deshir te te pyes si je, me shpresen per te degjuar nje "jam keq, me mungon " !Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 17th April 2016, 21:13

*
POPULAR

Ėshtė mundėsia e tė bėrit realitet njė ėndėrr, ajo qė e bėn jetėn interesante.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 18th April 2016, 11:09

Dashurit me te bukura mes dy personash te cilet thojn :-
"Un m ate kurre "Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 25th April 2016, 21:27

"Kam mėsuar shumė herėt se e drejta nuk i jepet atij qė heshtė, andaj njeriu duhet tė krijojė nganjėherė zhurmė pėr tė marrė atė qė dėshiron "Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 26th April 2016, 12:32

Shpirti i njė njeriu ėshtė i fshehur nė shikimin e tij, prandaj kemi frikė tė na shohin nė sy.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 26th April 2016, 17:08

Pasioni e bėn botėn tė rrotullohet. Dashuria vetėm e bėn njė vend mė tė sigurtė.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 26th April 2016, 17:49

Ne emer te jetes, jeto per mua!
Ne emer te dhimbjes, vuaj me mua!
Ne emer te dashuris, me thuaj te dua!
Edhe kur te vdes un
Ti do te jesh me mua...!!!Shiko profilin e anėtarit


#81

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 4 e 5)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi