Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Thënia e ditës!

Share

descriptionRe: Thënia e ditës!

more_horiz
Ti nuk e di se ajo ekziston,momentin qe e kupton ekzistencen e saj vlera e gjithe saj ka ikur per te mos u kthyer me....

descriptionRe: Thënia e ditës!

more_horiz
Kur diamantit nuk i gjeten asnje defekt.
Than Se Shkelqimi tij te vret Syt Smile

descriptionRe: Thënia e ditës!

more_horiz
Nëse ju urreni një person, ju urreni diçka tek ai që është pjesë e juaja. Ajo çka nuk është pjesë e jona, nuk na shqetëson....

descriptionRe: Thënia e ditës!

more_horiz
Eshte e dyshimte ndershmeria e atij qe thote se s’ka njeri te ndershem ne bote

descriptionRe: Thënia e ditës!

more_horiz
Kur te vdes mos m'u afro pran,Ti do lotosh ,e une....une nuk do t'mundem te t'i fshij lotet....

descriptionRe: Thënia e ditës!

more_horiz
Te te duan apo te te kene frike

descriptionRe: Thënia e ditës!

more_horiz
Nëse dikush ka fuqinë të të ndryshojë humorin…atëherë është vërtetë i rëndësishëm.

descriptionRe: Thënia e ditës!

more_horiz
Jemi lindur per tperfunduar bashk Smile

descriptionRe: Thënia e ditës!

more_horiz
Sa here shoh sidomos personat qe merren me bamiresi dhe keto fondacione fitimprurese , me falni fitim marese dhe pakez dhenese , me vjen te lyp edhe une

descriptionRe: Thënia e ditës!

more_horiz
Eshte bukur te qeshesh perpara personave qe te kane inat....

descriptionRe: Thënia e ditës!

more_horiz
Magji...femra eshte magji,brilante, e si e till duhet te shkelqej...edhe nese arsye te fort nuk e ka...
Femrat jane diamant...dashuria brenda shpirtit i ndihmon te shkelqej....
E zemra ime eshte perplot me TY

descriptionRe: Thënia e ditës!

more_horiz
Se do me hyje ne zemer
kurre se mendova.
Te njoha thjesht me emer
dhe emrin s'ta harrova.
S'e di sa te dua, s'e di sa me do,
s'e di sa me njeh mua, s'e di sa te njoh,
s'di asgje per ty, asgje s'dua te di,
te dua sic te shoh, te dua sic te njoh... te dua se je ti!!!

descriptionRe: Thënia e ditës!

more_horiz
“Edhe perandorët më të mëdhenj e kishin kuptuar, se pushtimi i zemrave është më i vështirë se ai i kështjellave”

descriptionRe: Thënia e ditës!

more_horiz
Ndonjeher kam deshir te te pyes si je, me shpresen per te degjuar nje "jam keq, me mungon " !

descriptionRe: Thënia e ditës!

more_horiz
Është mundësia e të bërit realitet një ëndërr, ajo që e bën jetën interesante.

descriptionRe: Thënia e ditës!

more_horiz
Dashurit me te bukura mes dy personash te cilet thojn :-
"Un m ate kurre "

descriptionRe: Thënia e ditës!

more_horiz
"Kam mësuar shumë herët se e drejta nuk i jepet atij që heshtë, andaj njeriu duhet të krijojë nganjëherë zhurmë për të marrë atë që dëshiron "

descriptionRe: Thënia e ditës!

more_horiz
Shpirti i një njeriu është i fshehur në shikimin e tij, prandaj kemi frikë të na shohin në sy.

descriptionRe: Thënia e ditës!

more_horiz
Pasioni e bën botën të rrotullohet. Dashuria vetëm e bën një vend më të sigurtë.

descriptionRe: Thënia e ditës!

more_horiz
Ne emer te jetes, jeto per mua!
Ne emer te dhimbjes, vuaj me mua!
Ne emer te dashuris, me thuaj te dua!
Edhe kur te vdes un
Ti do te jesh me mua...!!!

descriptionRe: Thënia e ditës!

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi