Forumi Zeri YT! » Shkencat sociale » Filozofi dhe Psikologji »
Thėnia e ditės!

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 4th May 2016, 17:08

Nese deshiron qe njeqind italian te heshtin , vrit njerin prej tyre , por nese deshiron qe njeqind shqiptare te heshtin duhet te vrasesh nentedhjete e nente . L ByronShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 5th May 2016, 11:57

Nėse gjykon njė liber nga kopertina e tij, rrezikon tė humbasėsh njė histori tė mrekulleshme pa lexuar!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 5th May 2016, 19:23Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 5th May 2016, 22:23

“Ajo qė kam nevojė tė kuptosh ėshtė se nė pikturėn time tė jetės, ti je ngjyra ime e preferuar”Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 16th May 2016, 22:34

Kushdo qe s'ka bere nje gabim nuk ka provuar asgje te re.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th May 2016, 10:54

Un jam askushi,
por askushi sesht si un SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 11th June 2016, 12:38


Shpresa ėshtė njeriu mė i mirė qė unė njoh.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th October 2016, 11:58

Kam ber shum gjera per personat qe nuk meritonin asgje.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th January 2017, 11:02

..Njerzit mund te kalojnė nje oqean pa lagur kembet,...por nuk munde te kalojne kurre jeten e tyre pa i lagur syte!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 21st May 2017, 01:43

Tė gjitha tė vėrtetat janė tė lehta pėr tu kuptuar pasi tė jenė zbuluar; puna ėshtė t'i zbulosh njėherė.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th August 2017, 22:38

.. Ėshtė mirė tė besosh, por mė mirė tė mos besosh. Besimi i tepruar ėshtė e vetmja gjė qė pėrbėn nė tė njėjtėn kohė edhe bekim, edhe mallkim...

Artan MullajShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 9th August 2017, 20:20

Fol vetem atehere kur ajo cfare ke per te thene eshte me e bukur se heshtja.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 9th August 2017, 22:42Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 11th August 2017, 23:08

Forma me e larte e inteligjences njerezore, eshte aftesia e te verejturit, pa gjykuar.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 26th September 2017, 22:46

Ekzistojnė dy ditė nė vit qė nuk mund tė bėsh asgjė: njėra quhet ''dje'' dhe tjetra '' nesėr ''.
Prandaj e sotmja ėshtė njė ditė e pėrshtashme tė duash, tė besosh dhe kryesisht tė jetosh !!!Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 25th October 2017, 23:10

Sipas Ramės, Tahiri s’ėshtė plotėsisht me ‘'barrė''Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 31st October 2017, 20:45

sa me e madhe te jet lartesia per tu ngjitur aq me e bukur eshte pamja qe te ofron maja e sajShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 2nd November 2017, 22:29

*
POPULAR

Fol me dije ose hesht me maturi...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th November 2017, 19:26Shiko profilin e anėtarit


#100

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 5 e 5)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi