Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Natyra dhe bukuritė shqiptare »
Cili eshte vendi me i bukur ne shqiperi?

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 30th March 2008, 16:50

Cili eshte vendi me i bukur ne shqiperi?Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 30th March 2008, 17:02

saranda per muaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 31st March 2008, 00:06

PogradeciiiiShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 31st March 2008, 00:06

VloraaaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 31st March 2008, 20:18

ShkodraShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 24th February 2016, 15:37

Besoj se Elbasani eshte nje nder qytet e bukur. Elbasani eshte shume i bukur,por edhe shume i piste.Shiko profilin e anėtarit


avatar

Posted prej 24th February 2016, 16:01

Shqiperia ka plot vende te bukura per mendimin tim jane vendet bregdetare si vlora sarandaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 24th February 2016, 16:51


ne 2010 kam qene ne kte breg det fiks .por kjo sdo te thot se eshte vendi me i bukur i shqiperise .un do vecoja bregdetin jon pa harruhar malesine ,dardhen dhe voskopojen ..Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 24th February 2016, 20:57

Prizreni nje nga qytetet e bukur ne trojet shqiptare.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


#10

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi