Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionCili eshte vendi me i bukur ne shqiperi?

more_horiz
Cili eshte vendi me i bukur ne shqiperi?

descriptionRe: Cili eshte vendi me i bukur ne shqiperi?

more_horiz
saranda per mua

descriptionRe: Cili eshte vendi me i bukur ne shqiperi?

more_horiz
Pogradeciiii

descriptionRe: Cili eshte vendi me i bukur ne shqiperi?

more_horiz
Vloraaa

descriptionCili eshte vendi me i bukur ne shqiperi?

more_horiz
Shkodra

descriptionRe: Cili eshte vendi me i bukur ne shqiperi?

more_horiz
Besoj se Elbasani eshte nje nder qytet e bukur. Elbasani eshte shume i bukur,por edhe shume i piste.

descriptionRe: Cili eshte vendi me i bukur ne shqiperi?

more_horiz
Shqiperia ka plot vende te bukura per mendimin tim jane vendet bregdetare si vlora saranda

descriptionRe: Cili eshte vendi me i bukur ne shqiperi?

more_horiz

ne 2010 kam qene ne kte breg det fiks .por kjo sdo te thot se eshte vendi me i bukur i shqiperise .un do vecoja bregdetin jon pa harruhar malesine ,dardhen dhe voskopojen ..

descriptionRe: Cili eshte vendi me i bukur ne shqiperi?

more_horiz
Prizreni nje nga qytetet e bukur ne trojet shqiptare.

descriptionRe: Cili eshte vendi me i bukur ne shqiperi?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi