Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Jeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?.

Share

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 11th February 2008, 00:10

Jeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?

Normale jeta pa zhgenjime ska kuptim sepse zhgenjimet te bejne te forteShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 12th February 2008, 20:34

Zhgenjimi eshte pjese e jetes,zhgenjehesh nga njerezit qe ke afer,ne pune, ne dashuri,nga qeveria ,mundohu t jetosh me toShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 24th February 2008, 21:51

Zhgenjimi eshte pjese e jetes por evitoj te zhgenjehem vazhdimisht per te njejtat gabime. Gjeja me e mire per ta evituar eshte te besosh te keqen fillimisht te miren mundesisht mos e prit kurre.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 5th March 2008, 02:42

patjeter zhgenjimet te hapin syte dhe te mbyllin zemrenShiko profilin e anėtarit


#5

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 14th March 2008, 21:33

po  edhe   une   shume here

avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 16th March 2008, 22:26

ca eshte kjo, haet?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 16th March 2008, 22:38

po haet pas buke se dije ti virus.... Shkel syrinShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar

Posted prej 24th February 2016, 21:20

Refuzoj kategorikisht te zhgenjehem. nuk pres nga asnje asgje dhe flej rehatShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 11th June 2016, 12:26

nga tradhetia e dikujtShiko profilin e anėtarit


#10

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi