Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

Share

avatar

Posted prej 25th February 2016, 17:44

Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 25th February 2016, 19:55

U plot here dhe nuk merzitem fareShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 25th February 2016, 22:58

Jame operuar nga kjo ,,semundje''ka kohe....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2016, 10:10

edhe ndodh pasi qofsh i pasur qofsh i pasur njerezit vdesin tflasin per jeten e te tjereve SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 11th June 2016, 12:24

jo sbesoj se kam ber ndonje gje tkeqe qe njerezit tflasin per mua SadShiko profilin e anėtarit


#6

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi