Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Natyra dhe bukuritė shqiptare »
Qytet e vjetra historike apo moderne?

Share

avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 25th February 2016, 19:22

Qytet e vjetra historike apo moderne?

Duhet qe nje qytet te ruaj ndertesat e vjetra historike apo duhet ti shkaterroje ato dhe ti zevendesoj me ndertesa moderne?Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi