Rama nxjerr nga xhepi, vezën e sekuestruar nga Garda

Një vezë në mbyllje të emisonit, teksa më pas ka ironizuar me një fjali. Eshtë Kryeministri Rama, që në mbyllje të emisionit “Top Story” ka nxjerrë nga xhepi i xhaketës një vezë, që mendohej se u sekuestrua nga Garda ditën e sotme.

“Por këtë vezë të bërë nga një pulë punëtore dhe të
shpërdoruar nga deputetët e opozitës, unë do ta ruaj si një relikte të
Parlamentit kur Saliu ishte gjallë”, tha Rama.