Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Shtypi - Aktualitet »
Rama nxjerr nga xhepi, vezėn e sekuestruar nga Garda

Share

avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 26th February 2016, 00:07


Rama nxjerr nga xhepi, vezėn e sekuestruar nga Garda

Njė vezė nė mbyllje tė emisonit, teksa mė pas ka ironizuar me njė fjali. Eshtė Kryeministri Rama, qė nė mbyllje tė emisionit “Top Story” ka nxjerrė nga xhepi i xhaketės njė vezė, qė mendohej se u sekuestrua nga Garda ditėn e sotme.

“Por kėtė vezė tė bėrė nga njė pulė punėtore dhe tė
shpėrdoruar nga deputetėt e opozitės, unė do ta ruaj si njė relikte tė
Parlamentit kur Saliu ishte gjallė”, tha Rama.Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi