Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Cilat jane ato 3 gjera pa te cilat nuk dilni nga shtepia?

Share

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 26th February 2016, 22:50

Cilat jane ato 3 gjera pa te cilat nuk dilni nga shtepia?Shiko profilin e anėtarit


avatar

Posted prej 27th February 2016, 20:42

Kemi me shume se tre gjera qe na duhen gjate dites ..portofoli, euro, telefoniShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th February 2016, 23:12

Portofoli,telefoni dhe leketShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 27th February 2016, 23:14

canten e punes ,celsat e makines dhe telefoninShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2016, 09:49

celulari leket edhe celesatShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 2nd March 2016, 13:54

tel
celsat
dosjaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 12th March 2016, 17:12

Portofoli,telefoni dhe leketShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 12th March 2016, 21:41

@marino shkruajti:tel
celsat
dosjaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 12th March 2016, 21:51

celsat e makines

celsat e shtepis..

canten ( ne brendesi ja gjerat tjera qe nuk dal asnjehere pa to)...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 12th March 2016, 22:34

@marino shkruajti:
@marino shkruajti:tel
celsat
dosjaShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 14th March 2016, 22:50

Celsat
Tel
PortofolShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 15th March 2016, 10:50

@marino shkruajti:
@marino shkruajti:
@marino shkruajti:tel
celsat
dosjaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 24th May 2016, 19:53

celularin,
telefonin
edhe leket SmileShiko profilin e anėtarit


#14

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi