Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Armiku me i madh i njeriut?

Share

Shko tek faqja : 1, 2  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 26th February 2016, 23:30

Armiku me i madh i njeriut?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th February 2016, 10:43

EgoizmiShiko profilin e anėtarit


avatar

Posted prej 29th February 2016, 17:43

Armiku me i madh i njeriut eshte vetevlersimi i tepruarShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 29th February 2016, 20:20

NjeriuShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2016, 10:08

Vetvetja SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 11th June 2016, 12:25

ServilizmiShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd January 2017, 10:51

Urrejtja.....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd January 2017, 15:03

Te harroj se kush e ndihmoi ne rast nevoje.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 3rd January 2017, 22:36

eshte vet njeriu por dhe paraja nuk do nenvlersuarShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th January 2017, 10:16

Ta konsideroj veten Zot,kur ne realitet esht mikrob.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th January 2017, 10:29

Te ofendoj veten.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 7th January 2017, 22:30

Arratisja nga parajsa drejt ferrit.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th January 2017, 10:15

Pushteti....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 8th January 2017, 12:44

VarferiaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th January 2017, 17:07

Politika dhe feja.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th January 2017, 10:30

Alkooli dhe duhani.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 9th January 2017, 12:30

Mendimet negativeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th January 2017, 18:57

Vetflijimi.....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 9th January 2017, 22:49

DrogaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th January 2017, 10:11

Perdhunimi dhe grabitjet.....Shiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi