Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Armiku me i madh i njeriut?

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 11th January 2017, 10:43

Mendjemadhsia....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 11th January 2017, 21:30

teknologjiaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th January 2017, 10:25

I ftohti dhe i ngrohti.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 12th January 2017, 14:19

nenvlersimi i gjeraveShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th January 2017, 17:31

Varesia nga internetiShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 14th January 2017, 09:49

Pasuria e tepert....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 17th January 2017, 20:03

Injoranca edhe pse shumica e gjerave, i takojne iluzioneve.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 11th February 2017, 18:10

Vdekja.....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 9th April 2017, 21:36

injoranca, pa dituria dhe keq informimiShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 16th April 2017, 14:47

Leku pasi ai i prish njerezit.Shiko profilin e anėtarit


#31

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 2 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi