Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

pollQyteti me i bukur?

San Miguel
4
16%
Firence
7
28%
Budapest
2
8%
Salzburg
1
4%
Charleston
0
0%
San Sebastian
4
16%
Viena
1
4%
Roma
6
24%
Siena
0
0%
Quebec City
0
0%
Totali i votave:
25

descriptionCili eshte qyteti me i bukur ne bote?

more_horiz
Cili eshte qyteti me i bukur ne bote?

Votoni qytetin qe ju pelqen dhe sipas jush eshte dhe me i bukuri ne bote.
Mund te shoqeroni postimin dhe me foto

1. San Miguel de Allende (Meksikë)
[You must be registered and logged in to see this image.]
 2. Firence (Itali)
[You must be registered and logged in to see this image.]

3. Budapest (Hungari)
[You must be registered and logged in to see this image.]
 4. Salzburg (Austri)
[You must be registered and logged in to see this image.]
 5. Charleston (Karolina Jugore)
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
6. San Sebastian (Spanjë)
[You must be registered and logged in to see this image.]
 7. Viena (Austri)
[You must be registered and logged in to see this image.]
 8. Roma (Itali)
[You must be registered and logged in to see this image.]
9. Siena (Itali)
[You must be registered and logged in to see this image.]
10. Quebec City (Kanada)

1. San Miguel de Allende (Meksikë)

2. Firence (Itali)

3. Budapest (Hungari)

4. Salzburg (Austri)

5. Charleston (Karolina Jugore)

6. San Sebastian (Spanjë)

7. Viena (Austri)

8. Roma (Itali)

9. Siena (Itali)

10. Quebec City (Kanada)

descriptionRe: Cili eshte qyteti me i bukur ne bote?

more_horiz
budapesti

descriptionRe: Cili eshte qyteti me i bukur ne bote?

more_horiz
Per mua numri 6. San Sebastian (Spanjë)

descriptionRe: Cili eshte qyteti me i bukur ne bote?

more_horiz
Viena

descriptionRe: Cili eshte qyteti me i bukur ne bote?

more_horiz
per mua mbetet budapesti

descriptionRe: Cili eshte qyteti me i bukur ne bote?

more_horiz
Vota ime shkon per Salzburg (Austri)

descriptionRe: Cili eshte qyteti me i bukur ne bote?

more_horiz
san sebastian

descriptionRe: Cili eshte qyteti me i bukur ne bote?

more_horiz
budapesti

descriptionRe: Cili eshte qyteti me i bukur ne bote?

more_horiz
san sebastiian

descriptionRe: Cili eshte qyteti me i bukur ne bote?

more_horiz
BUDAPESTI

descriptionRe: Cili eshte qyteti me i bukur ne bote?

more_horiz
Roma .... Very Happy

descriptionRe: Cili eshte qyteti me i bukur ne bote?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
reply