Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Thashetheme Vip »
I replikon kryeministrit Rama, kėrcėnohet me jetė!

Share

avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 28th February 2016, 21:25


Nertila Marku njė aktiviste e njohur dhe motra e kėngėtares Gugu ka pasur njė debat me kryeministrin Edi Rama ndėrsa pas kėtij debati atė e kanė kėrcėnuar me jetė. Ajo ndėrkohė ka paralajmėruar institucionet ndėrkombėtare pėr kėtė rast.

Ja shkrimi i Nertilės mė poshtė:

Kam dy ore qe kam cuar disa insitucioneve nderkombetare,me foto dhe mesazhe, emrat e krimineleve qe me kercenojne me jete pas replikes qe i bera Kryeministrit(gjuhe per te cilen u kam kerkuar falje qytetareve,Kurse Kryeministri ska kerkuar falje por deri tani thote se ka ba humor) .Une padyshim nuk shprehem kurrsesi se kta jane kriminelet e Edi Rames.

Se eshte me me edukate nje fjale vulgare ne fjalor,sesa shpifje pa prova.Por,nese keta militante politike,keta meshkuj,u duket vetja zotnite e ketij vendi,une i cova emrat e tyre Europes dhe Amerikes.Sepse mund te ndihmoj edhe Partine Socialiste dhe ndonje parti tjeter, qe neser mbasneser,te mos i kete ne listat e kandidateve per deputete apo poste publike,keta tipa qe kercenojne me jete nje grua me fmijen e saj.

Se Europen e Ameriken,e ka gjet halli me dekriminalizimin. Se i marrin te qendisura dosjet kriminale nga Drejtesia e korruptuar shqiptare.

Kjo eshte arsyeja qe s’kam besim te bej kallzim penal,sepse skam besim tek Drejtesia shqiptare. Ju kercnus,qe s’keni si jeni meshkuj qe perdorin kercenim fizik me nje grua,keni nje mesazh nga “veza e Lezhes”: Persa i perket Frikes qe kujtoni se me futni, ta dini se brenda kesaj veze,nuk rritet nje zemer pule,por nje zemer shqiponje, qe e do Shqiperine te lire,Shqiperine e fjales se lire!

Madje,ju du juve te lire! Te lire nga politika e prangave militantiste mbi sofrat pa buke! E nese doni te me vrisni,bejme nje marreveshje: Me beni copa-copa! Dhe kur te shkoj ne ferr si k***ve, deshiroj qe para se te digjem,te shoh se copat e trupit tim,sherbyen qe asnje nene shqiptare te mos qaje me per copen e bukes se femijeve!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 28th March 2016, 08:09

kTA NUK E DIJN SE KY ESHT sKIZOFREN SadShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 28th March 2016, 23:12

ky i gjati te merr ne qafe po pushoShiko profilin e anėtarit


#4

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi