Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionNertila Marku mesazh Rames: Mitra e sateme polli nje zog kurve qe fuste peshq ne mitren e grave te tij

more_horiz

Nertila Marku mesazh Rames: Mitra e sateme polli nje zog kurve qe fuste peshq ne mitren e grave te tije

E Tmerrshmeeeeeee… Si ishte kjo? “Merre vezen e fute ne miter?” Do kisha nje pergjigje: Mitra e sat eme,e spermatizuar nga nje komunist, ka pjelle nje zog zonje nazi-fashist, qe guxon te dhunoje figuren e femrave sa here perballet apo jeton me to. Zoti Kryeminister, hiqi nga mendja kohet kur i fusje ne miter peshqit bashkjetueseve, per te eksperimentuar pas vizave te miellit! Fale Zotit, jane bere nena! Perfaqsues, i majte apo i djathte, qe guxon me ofendu deri ne kete pike dinjitietin e grave shqiptare, gra perfaqesuese etj, duhet te shkoje ne te s’emes ore e me pare!

Mire asht me u cu tana grate shqiptare ne prosteste, me i tregu cdo politikani, te majte apo te djathte, qe i ka pjell mitra e nje nane dhe ne emer te asaj mitre, ca pjella te liga ne parlament, nuk mund te marrin ne qafe te ardhmen e pjellave tona te pafajshme! Sa inat me vjen qe ai Parlament ka aq pak gra te forta, qe me u cu tana bashke, te majta e te djathta, me i zhduk ato spermatozoide nga Parlamenti,se po pllenojne vetem frike,varfri,injorance e krim ne kete vend! Une nuk protestoj “JASHTE KRIMINELET”,se ka nga ata qe bahen “kriminele”, duke mbrojt mitren e nje vajze, nderin e nje vajze… Une them:” JASHTE PERVERSET, KURVARET PUBLIKE, DROGAXHINJTE DHE HAJDUTET!”

descriptionRe: Nertila Marku mesazh Rames: Mitra e sateme polli nje zog kurve qe fuste peshq ne mitren e grave te tij

more_horiz
Gjuhe,,parlamentare''kjo?!
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi