Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

Share

descriptionqeshRe: Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

more_horiz
Mcoku im qe vinte pas meje kudo ku ikja une.

descriptionqeshRe: Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

more_horiz
Shtirja e dikujt..

descriptionqeshRe: Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

more_horiz
Un qe e kisha gati te rrezohesha.

descriptionqeshRe: Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

more_horiz
Nje film i bukur indian.

descriptionqeshRe: Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

more_horiz
festa e shtriges

descriptionqeshRe: Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

more_horiz
Un qe desh u rrezova ne akull.

descriptionqeshRe: Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

more_horiz

Ja kjo...

descriptionqeshRe: Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

more_horiz
Macoku qe me zgjoi serish si cdo dit tjeter.

descriptionqeshRe: Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

more_horiz
Dikush qe uli krenarin dhe me foli serish vet.

descriptionqeshRe: Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

more_horiz
Macoku im i vogel.

descriptionqeshRe: Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

more_horiz
Qe po mundohem te hap nje add twitteri.

descriptionqeshRe: Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

more_horiz

descriptionqeshRe: Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

more_horiz
Me ne fund gjeta fotot qe doja.

descriptionqeshRe: Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

more_horiz
Disa foto ne internet.

descriptionqeshRe: Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

more_horiz
Disa fjal.....

descriptionqeshRe: Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

more_horiz
Nje sms ne celular.

descriptionqeshRe: Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi