Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!

Share

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 2nd March 2016, 21:02

Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!

Perparesit e femrave para meshkujve
1. Nėse ndonjėra ėshtė e stresuar, mjafton tė kujtojė se ne quhemi "seksi i bukur".

2. Nuk kemi nevojė tė vėmė kollare.

3. Nuk na dhemb kur kryqėzojmė kėmbėt.

4. Nėse vendosim tė bėjmė profesione burrash, quhemi "pioniere", nėse ata (burrat) vendosin tė bėjnė profesion grash quhen pederastė.

5. Inteligjenca jonė ėshtė e krahasueshme me atė tė burrave. Por pamja jonė ėshtė mė e mirė.

6. Nėse vrasim dikė dhe arrijmė tė vėrtetojmė qė kjo ka ndodhur gjatė ciklit menstrual, na ulet dėnimi.

7. Truri ynė ka tė njėjtin kapacitet me trurin e burrave, megjithėse kemi 6 miliard nervura me pak. Kjo do tė thotė se jemi mė eficente.

8. Ne jemi nė gjendje tė bėjmė disa gjėra njėkohėsisht.

9. E dimė gjithmonė se ku i kemi vėnė ēorapet.

10. Gruaja e presidentit quhet "first lady". (burri i presidentes ėshtė njė zero nė tė majtė, megjithėse rri nė tė djathtė)

11. Nėse martohemi me trashėgimtarin e fronit jemi "mbretėresha", nėse njė burrė martohet me trashėgimtaren e fronit, ėshtė vetėm burri i mbretėreshės)

12. Ne jemi ato qė vendosim sa fėmijė tė bėjmė.

13. Ne i ndiejmė fėmijėt tė na lėvizin brenda nesh.

14. Fėmijėt thonė gjithmonė "mami" fjalėn e parė.

15. Gjithmonė jemi tė sigurta qė fėmija ėshtė i yni.

16. Kemi leje lindjeje.

17. Vizita te gjinekologu ėshtė mė e kėndshme sesa vizita te mjeku i prostatit.

18. Ne quhemi "ylli" i dasmės.

19. Keni dėgjuar ndonjėherė tė flitet pėr "muzė frymėzuese" nė gjininė mashkullore???!!!!!

20. Jetojmė mė shumė.

21. Jemi mė rezistente ndaj dhimbjeve dhe infeksione. Kemi mė pak probleme kardiake.

22. Djersijmė mė pak.

23. Kur mbytet anija ne kemi pėrparėsi tė hipim tė parat nė varkat e shpėtimit.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd March 2016, 07:21

Very Happy  dIHET Ajo qe kemi disa perparsi me shum se meshkujt edhe neShiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi