Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionFacebook vs Twitter

more_horiz
Facebook vs Twitter

Kush perdor Facebook dhe kush perdor Twitter apo te 2-ja bashke?

descriptionRe: Facebook vs Twitter

more_horiz
te dyja i kam po facebook perdor me shume

descriptionRe: Facebook vs Twitter

more_horiz
PERDOR ME SHUM FACEBOOK Smile

descriptionRe: Facebook vs Twitter

more_horiz
fb

descriptionRe: Facebook vs Twitter

more_horiz
te gjithe facebookista ne

descriptionRe: Facebook vs Twitter

more_horiz
skam twiter

descriptionRe: Facebook vs Twitter

more_horiz
facebook edhe pse esht ber shum kot kto koh

descriptionRe: Facebook vs Twitter

more_horiz
fuckbook

descriptionRe: Facebook vs Twitter

more_horiz
Dikur kam pas edhe twiter por i harrova pas Perqesh
Tashme perdor fb Smile

descriptionRe: Facebook vs Twitter

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi