Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Facebook vs Twitter

Share

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 2nd March 2016, 21:31

Facebook vs Twitter

Kush perdor Facebook dhe kush perdor Twitter apo te 2-ja bashke?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 2nd March 2016, 23:49

te dyja i kam po facebook perdor me shumeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 6th March 2016, 08:39

PERDOR ME SHUM FACEBOOK SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 6th March 2016, 18:34

fbShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 6th March 2016, 21:54

te gjithe facebookista neShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 6th March 2016, 21:57

skam twiterShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 26th May 2016, 15:20

facebook edhe pse esht ber shum kot kto kohShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 26th May 2016, 15:36

fuckbookShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th June 2016, 09:41

Dikur kam pas edhe twiter por i harrova pas Perqesh
Tashme perdor fb SmileShiko profilin e anėtarit


#10

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi