Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Shtypi - Aktualitet »
Pėrdhunimi i 15­-vjeēares shqiptare, gjykata liron grekun e akuzuar

Share

avatar

Posted prej 4th March 2016, 21:54


Pėrdhunimi i 15­-vjeēares shqiptare, gjykata liron grekun e akuzuar

Gjykata nė Iraklio tė Kretės ka vendosur sot pasdite tė lirojė nga paraburgimi, 33 vjeēarin grek i akuzuar pėr pėrdhunimin e pėrsėritur tė njė vajze tė mitur shqiptare, si dhe pėr disa akuza tė tjera.

Vendimi i gjykatės greke ngjalli irritim te vajza e mitur, prindėrit dhe familjarė tė tjerė tė saj tė cilėt ishin nė sallėn e gjyqit kur u komunikua rikthimi i lirisė pėr tė riun grek, disa ditė pasi u vu nė pranga nė Hersonisou.

I riu u akuzua nga policia dhe prokuroria e ishullit tė Iraklios (Kretė) pėr marrėdhėnie seksuale me dhunė me tė mitur nė mėnyrė tė pėrsėritur, prodhim dhe mbajtje materialesh pedofilie dhe pornografie me tė mitur, kėrcėnim me jetė tė tė miturės, mbajtje pa leje tė municioneve luftarake dhe posedim lėndėsh narkotike.

Tė gjitha kėto akuza nuk mjaftuan pėr tė bindur gjykatėn qė tė mbajė nė burg tė dyshuarin grek. Gjykata vendosi ta lėrė tė lirė duke i ndaluar largimin nga Greqia dhe paraqitje periodike pranė autoriteteve policore lokale. Mėsohet se nė seancėn e sotme tė vlerėsimit tė masės sė sigurisė nė gjykatė, 33­vjeēari pretendoi se nuk e kishte pėrdhunuar tė miturėn, porse me tė kishte njė lidhje intime prej vitit tė kaluar. Detajet e ngjarjes dhe dėshmia rrėnqethėse e vajzėsShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th March 2016, 08:36

Sa gjynah Sad dihet kjo qe Shqiptaret gjithmon i kan persekutuar e sa do i persekutojnShiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi