Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

pollPamja e forumit?

Shume mire
42
58%
Mire
22
31%
Jo keq
6
8%
Keq
1
1%
Shume keq
1
1%
Totali i votave:
72

descriptionOkSi ju duket pamja e re e forumit?

more_horiz
Si je duket pamja e re e forumit ju pelqen?
Para se te votoni, ju lutem shikojeni dhe na jepni mendimin tuaj per pamjen dhe per problemet qe mund te hasni.

Me respekt,

Albo

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

descriptionOkRe: Si ju duket pamja e re e forumit?

more_horiz
S'me pelqen,e aspak praktik.
Shikoje mos ka ndonje version tjeter.

descriptionOkRe: Si ju duket pamja e re e forumit?

more_horiz
Mir duket jo keq Smile

descriptionOkRe: Si ju duket pamja e re e forumit?

more_horiz
Shume mire, me pelqen ok

descriptionOkRe: Si ju duket pamja e re e forumit?

more_horiz
mire

descriptionOkRe: Si ju duket pamja e re e forumit?

more_horiz
Shume mire duket

descriptionOkRe: Si ju duket pamja e re e forumit?

more_horiz
mire jo keq

descriptionOkRe: Si ju duket pamja e re e forumit?

more_horiz
Mire, me pelqen

descriptionOkRe: Si ju duket pamja e re e forumit?

more_horiz
mire eshte

descriptionOkRe: Si ju duket pamja e re e forumit?

more_horiz
ka disa mangesi po ne pergjithesi mire

descriptionOkRe: Si ju duket pamja e re e forumit?

more_horiz
Ato mangesite duam te na thoni Virus...prandaj kemi hapur teme qe te na vini ne dukje mangesite qe te shikojme ti rregullojme.

descriptionOkRe: Si ju duket pamja e re e forumit?

more_horiz
Andi forumi eshte me praktik ne perdorim thjesht mungojne disa opsione tek pm si psh njoftimi kur ke pm dhe mungon opsioni "pergjigju" tek pm dhe gjithmon duhet te citosh

descriptionOkRe: Si ju duket pamja e re e forumit?

more_horiz
Faleminderit Marino, këto duam të na thoni pasi ka detaje që nuk i vërejmë gjatë ndërtimit të faqes dhe riparohen më pas.
Sot do riparohet problemi me PM-të

descriptionOkRe: Si ju duket pamja e re e forumit?

more_horiz
flm per perkushtimin dhe sqarimin i nderuar Admin

descriptionOkRe: Si ju duket pamja e re e forumit?

more_horiz
ju pergezoj shum per sukses e mire per dizajnim e mire te forumit

descriptionOkRe: Si ju duket pamja e re e forumit?

more_horiz
E mir esht sidomos kur black ka qen me grad te blu Perqesh

descriptionOkRe: Si ju duket pamja e re e forumit?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi