Forumi Zeri YT! » Art, Kulturė dhe Tradita » Arti pamor » Albumi Fotografik »
Nje Foto Nje Koment

Share

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 7th March 2016, 10:48

*
POPULAR

[You must be registered and logged in to see this image.]
Live ne Fb PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th June 2016, 09:45

*
POPULAR

[You must be registered and logged in to see this image.]
Njerezit kan nje an qe se tregojn kurrShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th June 2016, 17:09

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sad SadShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 11th June 2016, 12:14

*
POPULAR

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kurre mos lejo qe nje mashkull te thote dy here se nuk te do.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th June 2016, 11:55

[You must be registered and logged in to see this image.]
Behu si ujku e jo si nje kotele Very HappyShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 14th June 2016, 08:27

[You must be registered and logged in to see this image.]
edhe kripa me sheqerin ngjasojn shum,por skan shijen e njejtShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 14th June 2016, 08:36

[You must be registered and logged in to see this image.]
femra bukur tmerr mendjen
femra mir tmerr zemrenShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 16th June 2016, 13:58

[You must be registered and logged in to see this image.]
Bukuria ndonjeher te knaq vetem syrin dhe jo zemren SadShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 17th June 2016, 10:27

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sad SadShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 25th July 2016, 17:55

[You must be registered and logged in to see this image.]
Zemrae femres Lendohet per Shkash te meshkujve egoistShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th July 2016, 10:53

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sjom askushi me tgjyku, mbeso zemer se nje dit shum kom me tmungu.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd August 2016, 17:21

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 25th August 2016, 11:07

[You must be registered and logged in to see this image.]
E Ndeza nje qiri per shpirtin tend PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 16th September 2016, 08:21

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 28th September 2016, 15:50

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd October 2016, 08:08

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd October 2016, 17:21

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th October 2016, 10:35

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th October 2016, 11:50

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 26th October 2016, 09:21

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 3)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi