Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Cfare ju ka bere te merziteni sot ?

Share

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 10th March 2016, 20:55

Cfare ju ka bere te merziteni sot ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 10th March 2016, 21:12

asgje, sot nuk jam merzitShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 15th March 2016, 11:55

Sa keq eshte kur te merr malli per nje person dhe nuk ke asnje mundesi te flasesh me te...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 15th March 2016, 14:36

asgje nuk me ka bere te merzitem sotShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 15th March 2016, 16:49

sjam merzitShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 15th March 2016, 23:05

Shume gjera ndodhen po asgje nuk me beri te merzitemShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 15th March 2016, 23:11

asgje jam okShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th June 2016, 09:56

Largesia e dikujt nga un SadShiko profilin e anėtarit


#9

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi