Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionCfare ju ka bere te merziteni sot ?

more_horiz
Cfare ju ka bere te merziteni sot ?

descriptionRe: Cfare ju ka bere te merziteni sot ?

more_horiz
asgje, sot nuk jam merzit

descriptionRe: Cfare ju ka bere te merziteni sot ?

more_horiz
Sa keq eshte kur te merr malli per nje person dhe nuk ke asnje mundesi te flasesh me te...

descriptionRe: Cfare ju ka bere te merziteni sot ?

more_horiz
asgje nuk me ka bere te merzitem sot

descriptionRe: Cfare ju ka bere te merziteni sot ?

more_horiz
sjam merzit

descriptionRe: Cfare ju ka bere te merziteni sot ?

more_horiz
Shume gjera ndodhen po asgje nuk me beri te merzitem

descriptionRe: Cfare ju ka bere te merziteni sot ?

more_horiz
asgje jam ok

descriptionRe: Cfare ju ka bere te merziteni sot ?

more_horiz
Largesia e dikujt nga un Sad

descriptionRe: Cfare ju ka bere te merziteni sot ?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi