Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 15th August 2017, 11:52

Besoj se varferin edhe vrasjet.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th August 2017, 09:48

Paragjykimet ndaj femrave myslimane(sidomos grave te mbuluara).Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 19th August 2017, 23:43

Do ktheja zeriyt te vjetrin PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 21st August 2017, 10:01

Do ndaloja gjuetin ndaj drereve.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th August 2017, 22:53

Do mundohesha ti beja Shqiptaret,.njerez.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 30th August 2017, 11:24

Te mos kishte urrejtje dhe neveri midis njerzve.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 11th October 2017, 10:14

Do zhdukja semundjet e pasherueshme,qe merr miliona njerez ne vit SadShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th March 2018, 11:58

Te zhdukja paragjykimet nga mendjet e njerezve.Shiko profilin e anėtarit


#49

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 3 e 3)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi