Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionPse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashuri?

more_horiz
Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashuri?

descriptionRe: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashuri?

more_horiz
ne ditet e sotme anje femer nuk bie ne dashuri

descriptionRe: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashuri?

more_horiz
sepse komitetin mendor e kan cik te cakorduar

descriptionRe: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashuri?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi