Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashuri?

Share

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 10th March 2016, 21:07

Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashuri?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 23rd March 2016, 20:21

ne ditet e sotme anje femer nuk bie ne dashuriShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 23rd March 2016, 20:28

sepse komitetin mendor e kan cik te cakorduarShiko profilin e anėtarit


#4

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi