Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Sport »
Skėnderbeu i heq fitoren Partizanit nė minutat e fundit, barazim 1-1

Share

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 14th March 2016, 21:25


Goli i Kristi Vangjelit njė minutė para pėrfundimit tė kohės sė rregullt i ka dhuruar njė barazim tė artė Skėnderbeut nė super-sfidėn e sotme me Partizanin.
Tė kuqtė kishin kaluar mė parė nė avantazh me Raēiē nė minutėn e 20-tė, por po i njėjti lojtar humbi nė pjesėn e dytė njė 11-metėrsh pėr Partizanin, duke shpėrdoruar shansin pėr t’i dhuruar fitoren “Demave” dhe kėshtu ndeshja pėrfundoi 1-1.
Njė barazim qė ėshtė si njė fitore pėr korēarėt qė kanė ruajtur nė kėtė mėnyrė diferencėn prej + 4 pikėsh nga Partizani i vendit tė dytė, qė nuk ka se si tė mos ndihet i zhgėnjyer nga ky rezultat.Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi