Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Cfare ju mungon ne keto momentet?

Share

descriptionRe: Cfare ju mungon ne keto momentet?

more_horiz
Nje cokollat,pasi kafen e paskam ber te mir.

descriptionRe: Cfare ju mungon ne keto momentet?

more_horiz
Pak paqe dhe shpres....

descriptionRe: Cfare ju mungon ne keto momentet?

more_horiz
Pak paqe shpirterore sdo te isht keq.

descriptionRe: Cfare ju mungon ne keto momentet?

more_horiz
Nje cigare,me ka marr malli te ndez nje cigare.

descriptionRe: Cfare ju mungon ne keto momentet?

more_horiz
Buzeqeshja ne syt e tu Very Happy

descriptionRe: Cfare ju mungon ne keto momentet?

more_horiz
Nje cigare sdo te ishte keq.

descriptionRe: Cfare ju mungon ne keto momentet?

more_horiz
nje person

descriptionRe: Cfare ju mungon ne keto momentet?

more_horiz
Nje perqafim nga dikush nuk do te ishte keq.

descriptionRe: Cfare ju mungon ne keto momentet?

more_horiz
Dikush

descriptionRe: Cfare ju mungon ne keto momentet?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi