Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Cfare ju mungon ne keto momentet?

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th August 2017, 09:51

Nje cokollat,pasi kafen e paskam ber te mir.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 21st August 2017, 10:04

Pak paqe dhe shpres....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th August 2017, 22:55

Pak paqe shpirterore sdo te isht keq.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 30th August 2017, 11:17

Nje cigare,me ka marr malli te ndez nje cigare.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 11th October 2017, 10:10

Buzeqeshja ne syt e tu Very HappyShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th March 2018, 12:01

Nje cigare sdo te ishte keq.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 19th June 2018, 22:04

nje personShiko profilin e anėtarit


#128

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 7 e 7)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi