Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Kinematografia dhe televizioni »
Batuta nga filma shqiptar

Share

avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 17th March 2016, 21:38

Batuta nga filma shqiptar nder vite.

Meqenese mua kujtua kjo batute nga filmi operacioni zjarri e hapa si teme.
ne qofte se ekziston mund ta bashkoni ose ta fshini

Filmi Operacioni Zjarri
Pjeter Mustakuqi(Ktu ka tradhti burraaaaaaaaaaaaaaa !)Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 17th March 2016, 21:42

filmi kur zbardhi nje dite
:po me uren cpaten xhanem hahahShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 17th March 2016, 21:49

Pse mo kaq kurnace eshte ajo mami jot ?
Jo teta jo, mami Taulantit eshte pianiste. (Taulanti kerkon nje moter)Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 17th March 2016, 21:54

si i tha teto ollges ai per kocin ? sikur kish gelltitur okllaine hahahShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 17th March 2016, 21:57

kan shitur gomeret e kan bler bicikleta e kush e di ci dukut vetja. teto ollgaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 17th March 2016, 21:59

ore skile hahahaShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 17th March 2016, 23:15

I teti ne bronx

Po ky qenka miell more zullap...-Ejjjj do shqepemi me petulla sotShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 28th March 2016, 08:08

pUPU Krushqri me jovan Bregun SmileShiko profilin e anėtarit


#9

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi