Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Jetojme ne nje kohe...

Share

descriptionRe: Jetojme ne nje kohe...

more_horiz
kur te gjith kemi nje cecular nje tablet dhe nje laptop

descriptionRe: Jetojme ne nje kohe...

more_horiz
ku rinia shqiptare esht ber me dembele sec ka qen

descriptionRe: Jetojme ne nje kohe...

more_horiz
Ku shtetet e medha veprojne si gangstere dhe shtetet e vogla si prostituta

descriptionRe: Jetojme ne nje kohe...

more_horiz
ku ne vend te ujit pijme vere

descriptionRe: Jetojme ne nje kohe...

more_horiz
Ku......Besohet vetem ne genjeshtra.....

descriptionRe: Jetojme ne nje kohe...

more_horiz
Ku sa zgjohemi n Mengjes vrapojm tmarrim celularin nga karikimi

descriptionRe: Jetojme ne nje kohe...

more_horiz
ku tema e dites eshte kriza ekonomike dhe rrefugjatet

descriptionRe: Jetojme ne nje kohe...

more_horiz
ku femra trajtohet si kafsh Smile

descriptionRe: Jetojme ne nje kohe...

more_horiz
Edhe sot qe eshte vape sheh njerez qe nuk heqin dore dot nga mendesia qe eshte akoma prill dhe duhen menget e gjata. Po vishuni si pas kohes , flisni sic ndjeni dhe jini me vetevetja o te uruar. Duket qe jemi popull qe gjithe jeten kemi patur cekicin ne koke.

descriptionRe: Jetojme ne nje kohe...

more_horiz
Ku zhveshja esht ne mode Smile

descriptionRe: Jetojme ne nje kohe...

more_horiz
Ku.....E ecura më e vështirë është të ecurit vetëm, por është gjithashtu e ecura që ju bën më të fortë.....

descriptionRe: Jetojme ne nje kohe...

more_horiz
tejet te veshtire

descriptionRe: Jetojme ne nje kohe...

more_horiz
Jetojm ne nje kohe te pa kohe

descriptionRe: Jetojme ne nje kohe...

more_horiz
Jetojme ne nje kohe qe te kerkohet qe te besh bamiresi , qe te bej Lepurushja ndryshime gjenitale ku nderkohe po vdesin njerez nga skamja , kesaj i thone qe u befshin te gjithe lepurusha per te jetuar

descriptionRe: Jetojme ne nje kohe...

more_horiz
ku tbesh keq t rrespektojn m shum

descriptionRe: Jetojme ne nje kohe...

more_horiz
...jetojme ne nje kohe kur askush nuk e vlereson ate...

descriptionRe: Jetojme ne nje kohe...

more_horiz
ku askush se njef rrespektin

descriptionRe: Jetojme ne nje kohe...

more_horiz
njerezit e mir vuajn tej mase

descriptionRe: Jetojme ne nje kohe...

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi