Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Jetojme ne nje kohe...

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 7th April 2016, 20:41

kur te gjith kemi nje cecular nje tablet dhe nje laptopShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th April 2016, 12:56

ku rinia shqiptare esht ber me dembele sec ka qenShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th April 2016, 16:48

Ku shtetet e medha veprojne si gangstere dhe shtetet e vogla si prostitutaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 8th April 2016, 20:55

ku ne vend te ujit pijme vereShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th April 2016, 21:53

Ku......Besohet vetem ne genjeshtra.....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th April 2016, 16:05

Ku sa zgjohemi n Mengjes vrapojm tmarrim celularin nga karikimiShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 9th April 2016, 22:34

ku tema e dites eshte kriza ekonomike dhe rrefugjatetShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th April 2016, 15:38

ku femra trajtohet si kafsh SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 21st April 2016, 22:08

Edhe sot qe eshte vape sheh njerez qe nuk heqin dore dot nga mendesia qe eshte akoma prill dhe duhen menget e gjata. Po vishuni si pas kohes , flisni sic ndjeni dhe jini me vetevetja o te uruar. Duket qe jemi popull qe gjithe jeten kemi patur cekicin ne koke.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 22nd April 2016, 12:54

Ku zhveshja esht ne mode SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 25th April 2016, 21:19

Ku.....E ecura mė e vėshtirė ėshtė tė ecurit vetėm, por ėshtė gjithashtu e ecura qė ju bėn mė tė fortė.....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 26th April 2016, 17:44

tejet te veshtireShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 26th April 2016, 18:19

Jetojm ne nje kohe te pa koheShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 11th May 2016, 19:06

Jetojme ne nje kohe qe te kerkohet qe te besh bamiresi , qe te bej Lepurushja ndryshime gjenitale ku nderkohe po vdesin njerez nga skamja , kesaj i thone qe u befshin te gjithe lepurusha per te jetuarShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th May 2016, 15:23

ku tbesh keq t rrespektojn m shumShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar
Anėtar

Posted prej 13th May 2016, 00:00

...jetojme ne nje kohe kur askush nuk e vlereson ate...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th May 2016, 09:17

ku askush se njef rrespektinShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th June 2016, 09:54

njerezit e mir vuajn tej maseShiko profilin e anėtarit


#39

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 2 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi