Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionTirane, ofroj vend pune OFERTE PUNESIMI PER TE GJITHE TE INTERESUARIT NGA 21- 35 VJEC

more_horiz

Tirane, ofroj vend pune OFERTE PUNESIMI PER TE GJITHE TE INTERESUARIT NGA 21- 35 VJEC


SHEIKH ZAYED PARK - DUBAI * 

OFERTE PUNESIMI PER TE GJITHE TE INTERESUARIT NGA 21- 35 VJEC.  • Ndihmes Kuzhinier/e (Commis Chef) $900

  • Supervizor/e Resorti $700 – $800

  • Kamarier/e $600

  • Supervizor/e – Park Operations Sector $700 – $850

  • Shites/e Biletarie (Park, Cinema) $500 – $600

  • Mikprites/e ne Resort $500 - $600

  • Supervizor/e Dyqanesh , Tendave te shitjes ( Resort, Aeroport ) $700- $850

  • Cashier/e $700

Klikoni linkun per te pare vendin e punes!


-TRANSPOTRATION AND MEALS ARE PROVIDED ( 3 MEALS PER DAY )
-FLY TICKET + VISA / PROVIDED BY THE CLIENT - free of charge 
-FLY TICKET IN 2 WAYS / AFTER 1 YEAR ( FOR 30 DAYS VACATION ) IS PROVIDED BY THE CLIENT - free of charge
-PROBATION PERIOD - 6 MONTHS
-CONTRACT - 3 YEARS

Pervec Nd/Kuzhiniereve, per te gjitha pozicionet e tjera pranohen me ose pa eksperience!

Oferta eshte e vlefshme deri ne daten 30 Mars 2016!

************************************************** *******************************
Aplikantet e interesuar mund te paraqiten per interviste ne zyre.
E Hene – E Premte 
9:30 - 18:00 
Ne adresen:
Rruga e Kavajes, Condor Center . Kati i II Tirane.
________________________________________________
Ne rast se jeni jashte Tiranes dhe nuk keni mundesi te paraqiteni ne zyre mund te bisedojme ose zhvillojme intervistat nepermjet Skype:
Adresa"
Selosagency2015
________________________________________________

Per te mar pjese ne keto aplikime eshte e domosdoshme qe :
-Te keni mbushur 21 vjec.
-Te keni njohuri te gjuhes angleze.PAGUANI KUR TE JENI TE PUNESUAR!
SELOS AGENCY - PARTNERI JUAJCel. : 0684520600

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi