Forumi Zeri YT! » Shkencat sociale » Filozofi dhe Psikologji »
Shprehje Popullore

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th May 2016, 10:53

Hunden ta ka fol Zoti me marr frym e jo ta fusesh ne punet e mia SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 3rd July 2016, 00:36

Tė flasėsh pa menduar, ėshtė si tė zbrazėsh pushkėn pa e vėnė nė shenjė.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 3rd July 2016, 00:40

Dy shaka bėjnė njė tė vėrtetė.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th October 2016, 10:15

Beso ate qe shikon,e jo ate qe thone...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th October 2016, 10:16

Ka gjet tenxherja kapakun...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th October 2016, 12:01

Me falni Zoteri. :-"Kur niset treni ne nje bot te mbushur plot dashuri " ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th January 2017, 11:01

Jeto i lire ose vdis me dhimbje.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 25th September 2017, 22:52

Uthulla e fortė plas gurin. TIRANĖShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


#249

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 13 e 13)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi