Forumi Zeri YT! » Shkencat sociale » Filozofi dhe Psikologji »
Thenie interesante

Share

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 3rd March 2008, 23:01

*
POPULAR

Thenie interesante


Lumturia nuk varet nga kushte te jashtme,por nga faktore te brendshem. Ajo qe na ben te lumtur ose jo te lumtur nuk eshte ajo qe kemi,ajo qe bejme apo ajo qe jemi,por eshte ajo qe mendojmeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 3rd March 2008, 23:13

Njerėzit mund tė kalojnė njė oqean pa i lagur kėmbet…por nuk mund tė kalojnė kurrė jeten e tyre pa i lagur sytėShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 3rd March 2008, 23:14

*
POPULAR

Shoket e vertet jan si yje ndonjehere ti smundesh ti shohesh ata por ata gjithmon jan atyShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 19th March 2016, 12:35

*
POPULAR

Rėnia nuk ėshtė disfatė, por disfatė e vėrtetė ėshtė kur ti refuzon tė ngritesh.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 23rd March 2016, 11:39

Mos ndalo te degjosh thashethemet e ndryshme..
Dihet qe njerezit kritikojne gjithmone ate qe kane Zili. Ata kritikojne, kane Zili, dhe pastaj ne menyre te paturpshme mundohen te te Imitojne.
Por ti Buzeqesh dhe ec perpara.
Ti č di kush je, sa vlen, prandaj INJORO DHE JI KRENARE me veten.......Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 23rd March 2016, 12:21

*
POPULAR

"Disa nga sfidat mė tė mėdha nė marrėdhėnie vijnė nga fakti qė shumica e njerėzve hynė nė njė lidhje, nė mėnyrė pėr tė marrė diēka. Ata pėrpiqen tė gjejnė dikė qė do t'i bėjė tė ndjehen mirė. Nė tė vėrtetė, e vetmja mėnyrė qė njė marrėdhėnie tė jetė e fundit ėshtė nė qoftė se ju e shihni marrėdhėnien tuaj si njė vend qė ju shkoni pėr tė dhėnė, dhe jo njė vend qė ju shkoni pėr tė marrė. "Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 25th March 2016, 15:48

*
POPULAR

Kur ti je i suksesshėm dashamirėt e tu tė vertėtė e dinė se kush je, por kur je i pasuksesshėm ti din cilėt janė dashamirėt e tu.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 25th March 2016, 16:45

Jee aqq i/e shėmtuaar, saa qė kuur uleshh pranė kompjjuutteriitt i aktivizohettt antiwirusiii..!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th March 2016, 10:17

Dhe nese zemerohem me ty. . .Eshte sepse me intereson!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 31st March 2016, 19:17

*
POPULAR

Per te bere armiq nuk ka nevoje te shpallesh lufte, mjafton te thuash te verteten.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd April 2016, 16:34

Njė thikė mund tė tė vrasė vetėm nga afėr.. ndėrsa njė fjalė nga ēdo lloj distance...!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 2nd April 2016, 17:11

*
POPULAR

Shoket e vertet jan si yje ndonjehere ti smundesh ti shohesh ata por ata gjithmon jan atyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd April 2016, 22:40

Vler skan,
Moral shesin SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 3rd April 2016, 23:26

*
POPULAR

Mendimet e larta gjenden ne fjale te shkurteraShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 3rd April 2016, 23:32

Pasuritė mė tė mėdha janė ato qė nuk i sheh dot syri, por i gjen zemraShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 3rd April 2016, 23:35

*
POPULAR

Edhe pse aktoret jane te shumte disa domosdo duhet te jene spektatoreShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th April 2016, 08:27

Ti dhe buzeqeshja keni te njejtin efekt tek une... te dy me beni te mos bie, ndaj une buzeqesh shume fort vetem per ty, qe te mos bie ne endrra te frikshme, por vetem te fluturoj... gjithmone vetem per ty!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 5th April 2016, 21:17

"Mos e merrni me frikė kur ju japin tė qeverisni njė popull, nuk e merrni me mend sa pak mend duhet pėr ta qeverisur"Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 5th April 2016, 23:41

Kohėt e lumtura, janė tė shkurtra. T'i mbledhėsh tė tilla momente nė jetė, nuk bėjnė as sa njė javė. E megjithatė ne prapė themi se jeta ėshtė e bukur.

|Anna Magnani|Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 6th April 2016, 10:10

*
POPULAR

“Mė mirė tė qėndrosh i qetė dhe t’i bėsh tė tjerėt tė mendojnė qė je budalla, sesa tė flasėsh dhe t’ju heqėsh tė gjitha dyshimet.”Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 5)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi