Forumi Zeri YT! » Shkencat sociale » Filozofi dhe Psikologji »
Thenie interesante

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th October 2016, 11:59

Mir qe sjam ne zemren tende se do te kisha vdek se ftohti.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th January 2017, 11:02

Nganjehere duhet te futesh ne boten e dikujt tjeter per te kuptuar se ēfare i mungon botes tende...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 10th January 2017, 14:32

kafsha eshte e rrezikshme kur eshte e pa ngren ndersa njeriu kur eshte i ngopurShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 9th May 2017, 00:59

Qellimi i jetes eshte te jetosh ne pajtim me natyren.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 22nd May 2017, 23:49

E bukura ėshtė njė krijim mendor i imagjinatės qė kap thelbin e gjėrave tė dukshme, e bukura ėshtė ekspresion, ėshtė njė shprehje adekuate.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 11th August 2017, 23:11

I dobėti nuk mundet tė falė kurrė. Falja ėshtė cilėsi e tė fortit.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 19th August 2017, 23:59

"Burrin e ndan fjala! Fjalen, fole dhe mbaje o dhite e haje"Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 20th August 2017, 00:06

Mos u mundo asnjehere te arsyetohesh – miqte e vertet nuk kane nevoje te degjojne arsyetimet ndersa armiqte s’do te degjojne sidoqofte.
Elbert HubbardShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 26th September 2017, 22:20

Njė jetė e kaluar me gabime jo vetėm qė ėshtė mė e ndershme, por mė e vlefshme se njė jetė e kaluar duke mos bėrė asgjė.

Xhorxh Bernard ShouShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


#90

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 5 e 5)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi