Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionArsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

more_horiz
Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

descriptionRe: Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

more_horiz
thash te postoj Smile

descriptionRe: Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

more_horiz
forumi eshte dicka qe me postimet qe ben shprej ate qe ndjen per momentin si dhe eshte je menyre argetimi prandaj hyra

descriptionRe: Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

more_horiz
Me relaxon.....

descriptionRe: Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

more_horiz
per tu relaxu

descriptionRe: Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

more_horiz
Me heq merzin forumi

descriptionRe: Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi