Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Humor - Gjeagjeza - Lojra »
Per te qeshur

Share

avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 26th December 2007, 17:34

*
POPULAR

Nje katundar shkon ne nje farmaci dhe i thote farmacistes
-shoqe me jep nje byrek me gjiz
farmacistja e inatosur i thote -nuk kam byrek mor shok
ky prap diten tjeter te njejten gje
dhe farmacistja xhindoset dhe i thote -ore ti mer vesh te thashe qe nuk kam byrek
ky shul fare prap s'hengri shqip dhe shkon diten e trete dhe i thote
-shoqe me jep nje byrek me gjis, kesaj radhe farmacistja u be bish fare dhe po kerkonte ndonje gje qe ta qellonte kur pa nje polic dhe i tha
-or shoku polic a ma qero kete sysh se ka 3 dite qe vjen kerkon byrek me gjize po une i them skam ai te njejten avaz
-dhe ti sa merzitesh i tha polici ske me gjiz jepja me preshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 30th December 2007, 20:33

*
POPULAR

Nano dhe Berisha

Shkojne Nano dhe Berisha me vjedh molle . Kur arrijne Berisha i thote Nanos:
- Une po bej roje poshte kurse ti hip larttt !
Sa hipen Nano lart vijne rojet dhe e kapin Berishen dhe e rrahin se po vidhte molle .Nje dite tjeter vijne prape Nano dhe Berisha po kesaj rradhe i ndryshojne vendet Nano ben roje Berisha hipen lart ne molle(sipas urdhrit te Nanos ).
Kur vijne rojet thone :
-Hajde rrahim kete lart sot se kete poshte e rrahem rradhen e kaluar!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 30th December 2007, 20:43

*
POPULAR

Beni i kerkon leje mesueses te ike nga ora e mesimit sepse kishte nje arsye.
Pas 15 minutash vjen gjyshja e benit dhe i thote mesueses, une jam gjyshja e Benit, a mund ta marr ate 2 minuta ti them dicka.
Cfare!!!... thote mesuesja -
Po Beni tani me mori leje dhe me tha se do te shkonte ne varrimin e gjyshes.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 31st December 2007, 00:18

*
POPULAR

Beni i kerkon leje mesueses te ike nga ora e mesimit sepse kishte nje arsye.
Pas 15 minutash vjen gjyshja e benit dhe i thote mesueses, une jam gjyshja e Benit, a mund ta marr ate 2 minuta ti them dicka.
Cfare!!!... thote mesuesja -
Po Beni tani me mori leje dhe me tha se do te shkonte ne varrimin e gjyshes.
hahahhahahhahahaahaha e vdiq para kohe te shkretenShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 5th February 2008, 01:01

*
POPULAR

Nje jave me pare kish qene ne varrimin e gjyshit te tije hahaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 5th February 2008, 18:15

e bukur kjo!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th February 2008, 18:02

*
POPULAR

HARRIMI
E tėrė familja ėshtė nė tren duke udhėtuar,kur nėna papritmas bėrtet:
-E gjora unė!Paskam harruar tė fikė furnelėn elektrike.Mund tė digjet e tėrė shtėpia
-sėshtė e mundur tė digjet e qetėsoj i shoqi-unė e kam lėnė ēezmėn lėshuar.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 8th February 2008, 21:04

*
POPULAR

E dashur,

A tė kujtohet takimi i parė buzė plehut...

Po i dashur, kurr s'e harroj!

Po e dashur, ishte vend tejet romantik!

jo po, ti me thoje se jeton ne qytet por ai pleh ishte i lopeve tuaja!!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 24th April 2008, 23:21

*
POPULAR

Njeher labi me lalucin do kaloni nje kanal qe skishte ure, por kishte vetem nje tra te holle ne vend te ures.
i thot labi lales: -hajt ore kalojm
jo jo - pergjigjet ky se me merren ment!
dhe labi si trim kalon vet i pari duke i perplasur kembet neper tra dhe del nga ana tjeter e kanalit dhe i thot lales- he ore mu moren ment mua???

Po pse reee , ke mend ti - ja kthen lala!Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 24th April 2008, 23:23

*
POPULAR

Dy bjonde u bene gati te veshura te ngjeshura per te vajtur ne club!
Dalin pershjashta edhe ndalojne nje taxi.
Kur futen brenda, i pyet shoferi:
-Ku do vemi vajza?
Kto te habitura shikojne njera tjetren edhe thone:
-Ca, do vi edhe ky me ne????Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 24th April 2008, 23:24

*
POPULAR

Nje bjonde shkon ne dyqan dhe pyet shitesin:
- me fal sa kushton ky televizori
Shitesi pergjigjet: -Nuk shesim per bjondet

Te nesermen ndryshon ngjyren e flokeve dhe kthehet perseri ne dyqan dhe pyet perseri:
-me fal sa kushton ky televizori
dhe shitesi perseri: nuk shesim per bjondet
-Me fal po nga e di qe jam bjonde

-Sepse ky nuk eshte televizor por furre me korent !Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 24th April 2008, 23:26

*
POPULAR

Hyn nje cun ne farmaci dhe i thote farmacistit: Me jep nje prezervativ. E dashura me ka ftuar per darke dhe mendoj se pret ndonje gje prej meje sot. Farmacisti i jep prezervativin dhe kur behet gati te dale, cuni kthehet prape dhe i thote: Me jep dhe nje tjeter sepse motra e te dashures time eshte shume e mire dhe gjithmone kur me sheh i kryqezon kembet ne menyre provokuese. Mendoj se ajo pret ndonje gje prej meje sot.
Dhe farmacisti i jep nje tjeter por kur eshte gati ne te dale cuni kthehet prape: Me jep edhe nje tjeter sepse mamaja e te dashures time s'eshte keq dhe kur me shikon flet gjithmone me kunja. Meqe me ka ftuar per darke mendoj se pret ndonje gje prej meje sot.
Ne darke cuni ulet ne tavoline, e dashura ne te majte, motra ne te djathte dhe mamaja perballe. Kur vjen babai djali ul koke dhe nis te lutet: O zot bekoje buken tone...bla..bla..bla. Pas nje minute djali vazhdonte: Faleminderit per miresine tende bla..bla...bla. Kalojne 10 minuta dhe djali vazhdon te lutet me koken ulur. Ateher e dashura i thote ne vesh: Nuk e dija qe ishe kaq besimtar
dhe ai pergjigjet: Nuk e dija qe babai jot ishte farmacist.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 24th April 2008, 23:31

*
POPULAR

Pyet mesuesja nxenesit:
Nėse dikush nga ju e konsideron veten budalla, le tė ngritet ne kėmbė.
Ne fillim askush prej nxenesve nuk ngritet. Pas pese minutash,derisa ne klase mbreteronte qetėsi relative, ne kėmbė ngritet Toni.
Mesuesja habitet. Ajo nuk besonte se toni e konsideron veten budalla.
Mesuesja e pyeti: Ēka toni? ti veten e konsideron budalla?
Jo moj, por me erdh keq kur te shihja vetėm ty te ngritur ne kėmbė!!!Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 24th April 2008, 23:35

*
POPULAR

Njė vajzė e re hyn ne njė lokal komplet nudo. Afrohet para banakut dhe porosit njė birre. Kamarieri mbet pa levizur duke e pare..
-Cke ja bėn vajza, - s'ke pare ndonjeher vajzė nudo?
- jo jo - ja bėn kamarieri , - vajza nudo kam pare..
- po atėherė pse me shikon? - ja bėn vajza.
-Eh po shikoj se nga do nxierresh leket pėr te paguar birren.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 2nd May 2008, 21:10

*
POPULAR

Nje politikan shqiptar takon homologun e tij turk ne Tirane dhe i thote:
-e shikon si e kemi bere tiranen te bukur?
turku:
-marshalla marshalla
politikani shqiptar:
-por ne do ta bejme edhe me te bukur
turku:
-inshalla inshalla
shqiptari:
-por duhet qe te na jepni borxh ju
turku:
-mazallah mazallahShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th August 2016, 08:52

Njė prift dhe njė murgeshė po bėnin dashuri dhe bap aty vjen njė hajdut me vjedh gjėra qė kanė vlera nė kisha.
Por ai erdhi nga taraca dhe padashje shikon kėto duke bėrė dashuri.
I thotė murgesha priftit: "Kėtė gjė e dimė vetėm ne dhe ai atje sipėr(pėr zotin)".
Del hajduti e thotė:"Po ju ku mė patė mua".Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th August 2016, 08:52

E pyet nxėnėsi mėsuesen:
- Pse kur martohet nusja vishet me tė bardha?
- Sepse pėr tė ėshtė ditė gėzimi - ju pėrgjigj mėsuesja
- Aha, tani e kuptova pse dhėndri vishet me tė zeza -tha nxėnėsiShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 28th September 2016, 15:56

TEST:
Pyetjet me pergjigje te njejta!!!
Keto tri pyetje kane nje pergjigje te njejt cila eshte ajo?
1.Pse mbetet gruaja shtatzene?
2.Pse dhemb dhembi?
3.Pse digjet buka?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 28th September 2016, 15:57

Komshijet e “ndershme”
Ēfarė ke kėshtu e dashur, je sėmurė?
- Jo, por pse pyet?
- Pashe doktorin qe doli nga shtėpia jote ne mėngjes dhe mendova…
- Edhe pastaj? Nga shtėpia jote kane dale tre ushtare, por unė s’tė pyeta nėse ka nisur lufta…Shiko profilin e anėtarit


#20

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi