Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

Share

descriptionRe: Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

more_horiz
Mendime te shumta m vijn n mendje

descriptionRe: Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

more_horiz
ku eshte ajo

descriptionRe: Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

more_horiz
Një dëshirë e fortë e imja që më vje nga pika më e thellë e shpirtit tim është paqja mes njerzve. Një gjë shumë e rëndësishme të jetojmë në harmoni. Me këtë dua të them se nuk i dua luftrat, krimet, trafikimet e qenjeve njerzore apo diçka të këtij lloji edhe pse rrethanat janë ndryshe...
Unë nuk mendoj se ka njerëz të këqijnë por mendoj se arsyeja e vetme e këtyre që i përmenda më lart është se ata ndoshta nuk kan provuar të bëjnë mirë dhe bëjnë të kundërtën.
Nese mendoni se koha ka ndryshuar dhe tani nuk mund të realizoni dëshirat tuaja atëherë gaboheni, sepse koha nuk ndryshon por të vetmit që ndryshojmë jemi ne njerzit....

descriptionRe: Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

more_horiz
shpresoj mos te haj ndonje genjeshter sot

descriptionRe: Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

more_horiz
Ai qe nuk vlereson pranine tende, mos prit te ndjen' mungesen tende...

descriptionRe: Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

more_horiz
pse spo vjen

descriptionRe: Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

more_horiz
cfar po ben Sad

descriptionRe: Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

more_horiz
Ne nuk jemi ata qe jemi , por ate qe te tjeret shohin tek ne

descriptionRe: Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

more_horiz
E them pa deshmitar-pas teje kurr askush nuk eshte dhe nuk do te jet arsye e egzistimit tim....

descriptionRe: Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

more_horiz
Para forces arsyeja hesht

descriptionRe: Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

more_horiz
Te iku ne gjume s'e u bera i cik me nerva Perqesh

descriptionRe: Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

more_horiz
pse ndihem kaq e merzitur vall?

descriptionRe: Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

more_horiz
te flej pak se jam i lodhur

descriptionRe: Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

more_horiz
Tme dhuronte dikush nje perqafim te ngroht

descriptionRe: Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

more_horiz
Ku humbi ajo goca e dikurshme? ( vetevetja)

descriptionRe: Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

more_horiz
cfare te haj

descriptionRe: Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

more_horiz
Te pi nje caj.....

descriptionRe: Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

more_horiz
cfar te vesh per te dalur

descriptionRe: Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

more_horiz
nje person qe me mungon

descriptionRe: Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

more_horiz
Pse beri ate veprim Sad

descriptionRe: Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi