Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 31st March 2016, 15:42

Mendime te shumta m vijn n mendjeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 31st March 2016, 22:42

ku eshte ajoShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 31st March 2016, 23:42

Njė dėshirė e fortė e imja qė mė vje nga pika mė e thellė e shpirtit tim ėshtė paqja mes njerzve. Njė gjė shumė e rėndėsishme tė jetojmė nė harmoni. Me kėtė dua tė them se nuk i dua luftrat, krimet, trafikimet e qenjeve njerzore apo diēka tė kėtij lloji edhe pse rrethanat janė ndryshe...
Unė nuk mendoj se ka njerėz tė kėqijnė por mendoj se arsyeja e vetme e kėtyre qė i pėrmenda mė lart ėshtė se ata ndoshta nuk kan provuar tė bėjnė mirė dhe bėjnė tė kundėrtėn.
Nese mendoni se koha ka ndryshuar dhe tani nuk mund tė realizoni dėshirat tuaja atėherė gaboheni, sepse koha nuk ndryshon por tė vetmit qė ndryshojmė jemi ne njerzit....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 1st April 2016, 08:31

shpresoj mos te haj ndonje genjeshter sotShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 1st April 2016, 11:08

Ai qe nuk vlereson pranine tende, mos prit te ndjen' mungesen tende...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 1st April 2016, 21:17

pse spo vjenShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd April 2016, 08:12

cfar po ben SadShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 3rd April 2016, 23:11

Ne nuk jemi ata qe jemi , por ate qe te tjeret shohin tek neShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 3rd April 2016, 23:21

E them pa deshmitar-pas teje kurr askush nuk eshte dhe nuk do te jet arsye e egzistimit tim....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 3rd April 2016, 23:56

Para forces arsyeja heshtShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 4th April 2016, 00:14

Te iku ne gjume s'e u bera i cik me nerva PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th April 2016, 08:10

pse ndihem kaq e merzitur vall?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 4th April 2016, 10:51

te flej pak se jam i lodhurShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 7th April 2016, 12:22

Tme dhuronte dikush nje perqafim te ngrohtShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 7th April 2016, 13:48

Ku humbi ajo goca e dikurshme? ( vetevetja)Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 7th April 2016, 20:40

cfare te hajShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 7th April 2016, 23:38

Te pi nje caj.....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th April 2016, 12:54

cfar te vesh per te dalurShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 12th April 2016, 10:52

nje person qe me mungonShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th April 2016, 15:28

Pse beri ate veprim SadShiko profilin e anėtarit


#41

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 2 e 8)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi