Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd May 2016, 19:38

A Ja bera mir qe u solla ashtu m te Perqesh ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 5th May 2016, 11:54

ajoShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 5th May 2016, 12:33

Per cudi nuk paska orex as gjume Marino SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 6th May 2016, 14:53

te degjoj nje muzik t hajritShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 15th May 2016, 19:22

Te isha pran dikujt Shkel syrinShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 15th May 2016, 23:48

krevatiShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 16th May 2016, 15:01

Ku janė miqtė?
Ata tė vėrtetėt, ata qė tė marrin nė telefon pėr tė treguar njė barsaletė, ata qė shqetėsohen nėse ti nuk i merr tė paktėn njė herė nė ditė, ata miq qė sapo e marrin vesh qė ti je keq, lėnė ēdo gjė dhe vijnė pėr t'u bėrė tė dobishėm me miqėsinė e vėrtetė, me dashurinė e tyre krejtėsisht pa interes.

Ku do tė pėrfundojė kjo ndjenjė?
Bota po shkrihet nga ngrohja globale, por zemrat
tona janė shndėrruar nė male prej akulli, hapėsirat brenda nesh po mbushen me urrejtje, egoizėm, zili. Askush nuk dėshiron qė tė kujtojė se dashuria fiton mbi gjithēka, se bashkimi i shpirtrave mund tė pėrballet me ēdo stuhi, se njė buzėqeshje ka mė shumė vlerė se ēdo thesar...

Ku do tė pėrfundojė jeta?
Jeta jonė ėshtė kthyer nė njė listė me pyetjeve dhe kėshtu do tė kalojnė vite, shekuj dhe ne nuk do tė mbajmė mė mend gjėrat mė tė bukura qė kemi pasur..!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 16th May 2016, 15:27

akullorjaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 16th May 2016, 15:38

Nje caj i nxeht se eshte shume ftoht....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 16th May 2016, 15:49

nje kafe te zgjohemShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 16th May 2016, 15:52

@marino shkruajti:nje kafe te zgjohemShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 16th May 2016, 16:01

pse dy kafe e jo nje ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 16th May 2016, 16:04

Desha te t'beja shoqeri,nese nuk do largoje njeren ose pij te dyat qe te dali gjumi ......Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 16th May 2016, 16:09

puna qe kam pasditeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 16th May 2016, 16:12

Shiu qe nuk ndalon.....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 16th May 2016, 16:14

gjumi qe me flihetShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 16th May 2016, 16:15

Puna qe e pret Marinon e pergjumur SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 16th May 2016, 16:23

ora qe iken si plumbShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 17th May 2016, 08:51

pse m dhemb koka aq shum SadShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 17th May 2016, 12:13

Te pi nje kafe.....Shiko profilin e anėtarit


#81

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 4 e 8)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi