Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Sa i kushtoni rėndėsi shkollimit tuaj?

Share

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 20th March 2016, 22:50

Sa i kushtoni rėndėsi shkollimit tuaj?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 21st March 2016, 11:54

un i kam kushtuar shum rendesiShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 21st March 2016, 12:37

Aq sa arrijta deri ne nje shkalle qe e kisha enderr...por ende mund te arrij.....ndoshta!Shkolla mbaron atehere kur mbaron edhe jeta....Shkolle nuk eshte vetem te marresh librat e te vesh ne shkolle,shumecka mesojme nga perditshmeria dhe fitojme nje dituri me te madhe se sa ajo nga shkolla.....Shiko profilin e anėtarit


#4

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi