Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionSa i kushtoni rëndësi shkollimit tuaj?

more_horiz
Sa i kushtoni rëndësi shkollimit tuaj?

descriptionRe: Sa i kushtoni rëndësi shkollimit tuaj?

more_horiz
un i kam kushtuar shum rendesi

descriptionRe: Sa i kushtoni rëndësi shkollimit tuaj?

more_horiz
Aq sa arrijta deri ne nje shkalle qe e kisha enderr...por ende mund te arrij.....ndoshta!Shkolla mbaron atehere kur mbaron edhe jeta....Shkolle nuk eshte vetem te marresh librat e te vesh ne shkolle,shumecka mesojme nga perditshmeria dhe fitojme nje dituri me te madhe se sa ajo nga shkolla.....

descriptionRe: Sa i kushtoni rëndësi shkollimit tuaj?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi