Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Shtypi - Aktualitet »
Skandal seksual nė policinė e Burrelit, sms-ja informoi Tahirin (Video)

Share

avatar

Posted prej 21st March 2016, 19:33


Skandal seksual nė policinė e Burrelit, sms-ja informoi Tahirin (Video)


Njė skandal seksual duket se ka pėrfshirė policinė e Burrelit, disa muaj mė parė, ndėrsa informacionet pėr njė situatė tė tillė kanė mbėrritur edhe nė telefonin e ministrit tė Brendshėm Sajmir Tahiri.

Informacionet e mberritura nė formė sms-je nė telefonin e Ministrit tė Brendshėm akuzonin zyrtarėt lokalė tė policisė sė Matit, pėr imoralitet.

Madje mė tej, mesazhdėrguesi akuzonte funksionarėt e policisė lokale si tė lidhur edhe me pėrfaqėsues tė botės sė krimit, apo edhe tė lidhur me elementė me tendenca kriminale.

Mesazhet janė drejtuar kryesisht mbi njė prej ish-drejtuesve tė policisė lokale tė identifikuar me emrin L. A, qė tashmė ėshtė larguar nga drejtimi i komisariatit tė Burrelit dhe ėshtė zėvendėsuar me njė oficer tjetėr.

Nė qendėr tė tė gjithė sms-ve tė dėrguara ministrit kanė qenė marrėdhėniet intime shef-vartės, mes drejtuesve tė policisė sė Burrelit.

Pas kėsaj situate shumė prej oficerėve u transferuan ndėrsa nė krye tė komisariatit tė Burrelit, u emėrua njė oficer i lartė i ardhur nga Drejtoria e Pėrgjithshme e Policisė sė Shtetit.

Transferimet dhe emėrimet arritėn tė preknin edhe nė nivel drejtorie, por prekėn vetėm funksionin e zėvendėsdrejtorit.

Sa i pėrket akuzave pėr lidhje me elementė me tendenca kriminale, Shėrbimi i Ēėshtjeve tė Brendshme dhe Ankesave nisi njė verifikim dhe njė hetim, konkluzionet e tė cilit ende nuk kanė dalė.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 21st March 2016, 20:17

kjoi mungon policise shqiptare pfffffShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 22nd March 2016, 13:47

Qyqa mo se jan genjeshtraShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 22nd March 2016, 13:51

kur bejne dhe burrelsit si gangstera hahahShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 22nd March 2016, 19:43

pse na i nxjerr si lajm ky tani na ben si i ndershem keshtu ka qene gjithmone ne shqiperiShiko profilin e anėtarit


#6

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi