Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Cili eshte libri me i bukur qe keni lexuar dhe pse?

Share

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 23rd March 2016, 22:26


Cili eshte libri me i bukur qe keni lexuar dhe pse?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 24th March 2016, 06:45

Lindur femer Sad
Flet per veshtirsit e femrave dhe sesi ata mund tja dalin mban ne gjithshkaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 11th June 2016, 12:19

Jan shum,por disa libra qe i perktheva m an te google translate PerqeshShiko profilin e anėtarit


#4

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi