Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionqeshPerlat Shqiptare

more_horiz


Syri i kalter sarande.

descriptionqeshRe: Perlat Shqiptare

more_horiz
Korca

descriptionqeshRe: Perlat Shqiptare

more_horiz
Njeri nga 7 liqenet e Lures.

descriptionqeshRe: Perlat Shqiptare

more_horiz


Voskopoja:Voskopoja ndodhet rreth 21 km nga Korca mbi nje pllaje 1160 m mbi nivelin e detit. Karakteristike e vendit eshte ajri i paster dhe uji i fresket dhe kurativ. Gjate dimrit mund te praktikohet sporti i skive. Fshati eshte nje nga zonat me terheqese nga keto ane te Ballkanit...
Parku Kombëtar i Lurës: Parku i Lurës është i famshëm për bukurine e tij. Në lartësinë 1200 m ndodhen katër liqenet më të mëdhenj, pikë e preferuar nga vizitorët. Pika më e lartë e parkut arrin deri në 2112 m me majën që quhet kurora e Lurës. Me 14 liqenet e tij akullnajore ofron...
Parku Kombetar i Llogarase:Ndodhet rreth 40 km ne juglindje te Vlores ne kufirin midis detit Adriatic dhe Jon. Fillon ne nje lartesi 470 m per te arritur deri ne 2018 m. Ne qafen e Llogarase gjenden peme dhe gure me forma interesante, per shkak te eres qe vjen nga deti. Nje shembull i mrekullieshem eshte "Pisha Flamur"...

Edituar për herë të fundit nga në 7th February 2008, 17:01, edituar 1 herë gjithsej

descriptionqeshRe: Perlat Shqiptare

more_horizParku Kombetar i Thethit:Gjendet ne Alpet shqiptare, prane Bjeshkeve te Namuna, 70 km nga Shkodra, ka nje siperfaqe rreth 2.630 hektare. Nje monument natyror vertete interesant eshte ujvara e Grunasit, me te vertete magjik dhe piktoresk me ujrat e tij qe zbresin nga nje lartesi prej 30 m....

descriptionqeshRe: Perlat Shqiptare

more_horiz
Perlat shqiptare!!!

kOMPLIMENTE Të NDERUAR DHE MIRëNJOHëJE

Kjo që keni sjellur këtu nga viset shqiptare duhet lavderuar,kjo kënaq syrin e shiquesit,ngjallë mallin e mërgimtarit dhe nxitë në atdhe dashuri.

rrespekt për punën tuaj.

descriptionqeshRe: Perlat Shqiptare

more_horiz
shume bukur

descriptionqeshRe: Perlat Shqiptare

more_horiz

descriptionqeshRe: Perlat Shqiptare

more_horiz

descriptionqeshRe: Perlat Shqiptare

more_horiz

descriptionqeshRe: Perlat Shqiptare

more_horiz

descriptionqeshRe: Perlat Shqiptare

more_horiz

descriptionqeshRe: Perlat Shqiptare

more_horiz

descriptionqeshRe: Perlat Shqiptare

more_horiz

descriptionqeshRe: Perlat Shqiptare

more_horiz

descriptionqeshRe: Perlat Shqiptare

more_horiz

descriptionqeshRe: Perlat Shqiptare

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi