Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Natyra dhe bukuritė shqiptare »
Perlat Shqiptare

Share

avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 26th December 2007, 17:46Syri i kalter sarande.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 26th December 2007, 17:58

KorcaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 26th December 2007, 18:06

Njeri nga 7 liqenet e Lures.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 7th February 2008, 16:53Voskopoja:Voskopoja ndodhet rreth 21 km nga Korca mbi nje pllaje 1160 m mbi nivelin e detit. Karakteristike e vendit eshte ajri i paster dhe uji i fresket dhe kurativ. Gjate dimrit mund te praktikohet sporti i skive. Fshati eshte nje nga zonat me terheqese nga keto ane te Ballkanit...
Parku Kombėtar i Lurės: Parku i Lurės ėshtė i famshėm pėr bukurine e tij. Nė lartėsinė 1200 m ndodhen katėr liqenet mė tė mėdhenj, pikė e preferuar nga vizitorėt. Pika mė e lartė e parkut arrin deri nė 2112 m me majėn qė quhet kurora e Lurės. Me 14 liqenet e tij akullnajore ofron...
Parku Kombetar i Llogarase:Ndodhet rreth 40 km ne juglindje te Vlores ne kufirin midis detit Adriatic dhe Jon. Fillon ne nje lartesi 470 m per te arritur deri ne 2018 m. Ne qafen e Llogarase gjenden peme dhe gure me forma interesante, per shkak te eres qe vjen nga deti. Nje shembull i mrekullieshem eshte "Pisha Flamur"...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 7th February 2008, 16:59
Parku Kombetar i Thethit:Gjendet ne Alpet shqiptare, prane Bjeshkeve te Namuna, 70 km nga Shkodra, ka nje siperfaqe rreth 2.630 hektare. Nje monument natyror vertete interesant eshte ujvara e Grunasit, me te vertete magjik dhe piktoresk me ujrat e tij qe zbresin nga nje lartesi prej 30 m....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th February 2008, 13:58

Perlat shqiptare!!!

kOMPLIMENTE Tė NDERUAR DHE MIRėNJOHėJE

Kjo qė keni sjellur kėtu nga viset shqiptare duhet lavderuar,kjo kėnaq syrin e shiquesit,ngjallė mallin e mėrgimtarit dhe nxitė nė atdhe dashuri.

rrespekt pėr punėn tuaj.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 21st November 2013, 20:05

shume bukurShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2014, 14:47Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2014, 14:47Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2014, 14:48Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2014, 14:48Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2014, 14:48Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2014, 14:49Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2014, 14:49Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2014, 14:49Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2014, 14:50Shiko profilin e anėtarit


#17

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi