Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
flisni gjuhė tjeter pos gjuhes shqipe?

Share

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 5th February 2008, 22:20

Sot kemi shume mergimtare ane embane rruzullit...
por interesimi per gjuhe te huaja nuk mungon as ne atdhe, qofte ne Shqiperi, Kosove dhe trojet tjera shqipetare.

Ne kete teme mundemi te shprehim mendimet rreth gjuheve tjera , sa i zoterojne sot ato shqiptaret, ta ndihmojme njeri-tjetrin nese diqka mundemi rreth fjaleve a fjalive jo shqip!

une jetoj jasht atdheut, jam ne shtetin ku flitet gjuha hollandeze por mire e zoteroj edhe gjermanishten.

Ju uroj qe te kaloni sa me mire ne forumin tuaj e temes vazhdim te mbare per te gjithe.

me respekt
AlbiniShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 30th May 2008, 22:53

flas italisht, anglisht dhe pak frengjisht dhe spanjisht....Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 30th May 2008, 23:46

gjermanishte ,italishte edhe pak gjuhen shqipe .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 31st May 2008, 00:22

anglisht,italisht dhe pak frengjishtShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 6th June 2008, 05:10

une flas shqip, anglisht dhe pak spanjishtShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2016, 14:09

di anglisht edhe spanjisht SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th August 2016, 08:39

Flas anglisht, gjuh tjeter sma pret truri ti mesoj.Shiko profilin e anėtarit


#8

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi