Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Thashetheme Vip »
Ledri edhe pas ndarjes, e pėrkrahė Dafinėn (foto)

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th May 2016, 07:52


Raporti i tyre qė kishin para disa kohėsh nuk i pengon dyshen Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri tė jeni miq tė mirė sot.
Madje ata e pėrkrahin njėri tjetrin nė projektet qė lansojnė.
Dafina sė bashku me rep grupin KAOS kanė publikuar bashkėpunimin e tyre 'Na na', dhe Ledri e ka shpėrndarė atė nė murin e tij nė Instagram.
Tė kujtojmė se Dafina ka rinisur njė lidhje tė re e cila po i shkon mjaft mirė, njejtė sikurse Ledri nė anėn tjetėr i cili po pėrjeton njė romancė me Adelėn nga Tirana./10minuta/Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi